KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KUTTOR_ATTILA"
Kuttor győztes meccsen lett társrekorder 2009. május 5. 20:50 A Haladás 2-1-re legyőzte a Fehérvárt a labdarúgó NB I 17. fordulójának keddi mérkőzésén. Kuttor Attila ezen a meccsen viselhette 540. alkalommal valamelyik NB I-es csapat mezét, és a társak tettek róla, hogy a védő győztes meccsen ünnepelhesse azt, hogy beérte a csúcstartó Illés Bélát. A Bp. Honvéd és az MTK sokáig kiegyenlített meccset vívott, végül a kék-fehérek 3-0-ra nyertek az utolsó negyedórában mutatott teljesítményüknek köszönhetően.

Sporttörténelmet ír a magyar védő 2009. május 5. 12:30 A kedd esti Haladás-Fehérvár bajnoki mérkőzésen Kuttor Attila, a szombathelyiek védője beállítja Illés Béla pályára lépési rekordját, hiszen a 39 esztendős futballista is 540. alkalommal szerepel az NB I-ben, ameddig főnöke és jó barátja, Illés Béla eljutott. Mi több, az MTK ellen a hétvégén Kuttor meg is előzi a Haladás tulajdonosát. Rendhagyó módon ezúttal nem a játékost, hanem a feleségét faggattuk, már csak azért is, mert az egész család életében főszerepet játszik a sport.

Szombathely: remek rajt az újonctól 2008. július 26. 21:55 Győzelemmel kezdett az újonc Szombathelyi Haladás a labdarúgó NB I 1. fordulójában, miután 2-1-re legyőzte a vendég, a legutóbbi szezonban bronzérmes Győrt a Rohonci úti stadionban. A vasiak az első félidő hajrájában Tóth Péter és Kuttor Attila révén, két pontrúgás után jutottak 2-0-s előnyhoz, és bár a győri Mario Bicak már a második játékrész elején szépített, az ETO nem tudta megszerezni az egyenlítő találatot a hátralévő időben.