KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KÖTELES LÁSZLÓ"
Köteles megtréfálta a Dinamo Kijevet! 2013. szeptember 19. 23:10 Köteles László kivédte a Dinamo Kijev szemét az Európa-liga csütörtök esti nyitófordulójában. A magyar kapus kilencszer hárított, utoljára a 93. percben mutatta meg remek reflexeit. A Genk egy jól eltalált lövéssel megnyerte a meccset a sorozat egyik nagyágyújának otthonában.

Köteles: Basszus, miért nem én? 2011. november 22. 19:08 Köteles László, a BL-résztvevő Genk első számú kapusa nem érti, miért nem számított rá a Liechtenstein és Lengyelország elleni barátságos mérkőzéseken Egervári Sándor szövetségi kapitány. A belga sajtóban fakadt ki. Csapattársát, Tőzsér Dánielt évi közel 1 millió euróval csábítja az Anderlecht.

Magyarok a Stamfordon, Marseille-Arsenal 2011. október 18. 19:56 Szerdán este a labdarúgó Bajnokok Ligája E-, illetve F-csoportja is elérkezik a 3. fordulóhoz. Előbbiben a Genk Köteles Lászlóval a kapujában és Tőzsér Dániellel a középpályáján a Chelsea vendége lesz, utóbbiban az Arsenal Marseille-be utazik. A német bajnok Dortmund Athénban tarthatja életben továbbjutási esélyeit, míg a Leverkusen a Valenciát fogadja 20.45-től.

Rangadó előtt: Juhász üzent Tőzséréknek! 2011. szeptember 30. 11:47 A SportHíradó elől azok a honfitársaink sem tudnak elbújni, akik nem a topligák valamelyikében, hanem kevésbé felkapott pontvadászatban rúgják a labdát, például a belgában. A Jupiler League-re a hétvégén különösen érdemes lesz odafigyelni, lévén vasárnap rangadóra kerül sor, nem is akármilyenre: a kiváló formában lévő Anderlecht a címvédő Genknél teszi tiszteletét. A meccsen három magyar is érdekelt lesz, a hazaiaknál Köteles László és Tőzsér Dániel, a vendégeknél pedig Juhász Roland. Honlapunk utóbbit faggatta a "különös randevúról".

Hosszabbított a Genk magyar hőse 2011. augusztus 24. 19:24 Köteles László szerdán két évvel meghosszabbította 2012 nyarán lejáró szerződését a belga bajnok Racing Genk labdarúgócsapatával.

Szupertehetség lesz Köteles riválisa 2011. augusztus 12. 20:10 Egybehangzó lengyel lapértesülések szerint a nyáron Premier League-klubokkal is hírbe hozott kapus lesz Köteles László riválisa a BL-főtábláért küzdő Genkben.

Magyar nap a Bajnokok Ligájában! 2011. augusztus 3. 22:49 A Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének visszavágóit rendezik Európa szerte. A keddi játéknapot a szerdai teszi teljessé, összesen 15 csapat kerül a negyedik körbe. A Sturm Graz Szabics Imre gólpasszával 1-0-ra nyert, a magyar csatárt a 74. percben lecserélték. A Köteles Lászlóval a kapujában és Tőzsér Dániellel a középpályáján kezdett Genk egy tizenegyesnek köszönhetően ikszelt Belgrádban, ezzel ha nehezen is, de továbbment a Partizannal szemben.

Tovább magyarosodik a Genk 2009. augusztus 21. 14:35 Köteles László a belga élvonalban szereplő Racing Genkben folytatja pályafutását – erősítette meg a klub honlapja.

Belgiumba igazolt a válogatott kapus 2009. augusztus 18. 21:18 Eredményesen zárult a hetek óta folyó tárgyalássorozat: Köteles László, a Diósgyőr válogatott kerettag kapusa a belga Racing Genkben folytatja a pályafutását. Minderről Nagy Béla, a miskolci klub ügyvezetője számolt be a klub hivatalos honlapján.

Magyar válogatott: Köteles László is Erwin Koeman keretében 2008. október 6. 14:31 Bekerült a magyar labdarúgó-válogatott szűkített keretébe Köteles László is - adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hivatalos honlapja.