KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KANADA FÉRFI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT"
Peking 2008, férfi vízilabda: Kanadáé lett a 11. hely 2008. augusztus 22. 05:21 Kanada válogatottja szerezte meg a tizenegyedik helyet a pekingi nyári olimpia férfi vízilabdatornáján, miután a helyosztón 8-7-re megverte Kínát.

Álmos sikerrel is nyertük a csoportot 2008. augusztus 18. 05:34 Felejthető játékkal, de biztosan verte a magyar férfi vízilabda-válogatott 12-3-ra Kanadát a pekingi olimpián. Mivel az A csoport számunkra utolsó mérkőzését is sikerrel vette Kemény Dénes csapata, a tabella élén végzett, ezzel pedig azonnal a torna elődöntőjébe jutott.

Amerikai győzelem a horvát pólósok ellen 2008. augusztus 16. 07:50 Az Egyesült Államok óriási meglepetésre kétgólos győzelmet aratott a világbajnoki címvédő Horvátország ellen a pekingi olimpia férfi vízilabda tornájának negyedik fordulójában. Ugyancsak a B csoportban a másik mérkőzésen is borult a papírforma, a németek egy góllal verték az olaszokat. A mieink csoportjában a görögök jó rajtjuknak köszönhetően legázolták a kanadaiakat, míg a spanyolok hasonlóan szenzációs győzelmet aratta Montenegró ellen.

Peking 2008, férfi vízilabda: Ausztrália hárommal verte Kanadát 2008. augusztus 14. 11:06 Ausztrália három góllal bizonyult jobbnak Kanadánál a pekingi olimpiai férfi vízilabda tornájának harmadik fordulójában. A „magyar” csoportban Ausztrália második győzelmét aratta, a kanadaiak harmadik vereségüket szenvedték el.

Peking 2008, vízilabda: gólt sem dobott Kanada Montenegrónak 2008. augusztus 12. 05:43 A mieinkkel azonos csoportban szereplő montenegrói férfi vízilabda-válogatott 12-0-ra verte meg Kanadát a pekingi olimpián.

Peking 2008, férfi vízilabda: Ausztrália legyőzte a görögöket 2008. augusztus 10. 09:31 A spanyol férfi vízilabda-válogatott tíz góllal, 16-6-ra verte Kanadát, míg Ausztrália négy találattal (12-8) bizonyult jobbnak Görögország ellen a Pekingben zajló olimpia férfi vízilabda tornájában. A négy gárdával azonos csoportban szerepel az Eb-aranyérmes Montenegró elleni 10-10-es döntetlennel kezdő magyar válogatott.