KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "JUAN_MONACO"
Federer Párizsban száguldott át Monacón 2011. november 11. 19:14 Roger Federer nagyon könnyedén, mindössze 1 óra 24 perc alatt robogott át Juan Monacón a párizsi ATP 1000-es torna negyeddöntőjében. A svájcinak ez volt a 800. győzelme a Touron, szombaton pedig a hullafáradt Murray-verő Tomas Berdychhel méri össze erejét a döntőért.

Murray az első döntős Sanghajban 2010. október 16. 13:16 Kiköszörülte a csorbát Andy Murray: múlt heti korai pekingi vereségét (Ljubicic győzte le) követően bejutott a fináléba a sanghaji 3,24 millió dolláros férfi tenisz mesterversenyen.

Villámrajtot vett Nadal és Federer 2009. április 29. 19:20 Nem történt meglepetés, a világranglista első és második helyén álló Rafael Nadal illetve Roger Federer is továbbjutott a 2,75 millió euró összdíjazású férfi tenisztorna harmadik fordulójába. A spanyol salakkirály a hazai kedvenc Andrea Seppit iskolázta le, a svájci 13-szoros Grand Slam-bajnok a horvát adogatókirály Ivo Karlovicot múlta felül két szettben. Kiesett a Monte Carlóban elődöntős Andy Murray, az argentin Juan Monaco verte három játszmában.

Tenisz, Párizs: Ancic, Andrejev és Monaco is nyert az 1. körben 2008. október 27. 21:54 Mario Ancic, Igor Andrejev és Juan Monaco is bejutott a második fordulóba a 2,27 millió euró összdíjazású párizsi tenisztornán, a Mestersorozat utolsó, kilencedik állomásán.

Peking 2008, tenisz: Lleyton Hewitt rekordmérkőzése párosban 2008. augusztus 11. 20:44 Nem mindennapi találkozón, Lleyton Hewitt és Chris Guccione rekordszámú lejátszott gém után, 4:6,7:6,18:16 arányban verte az argentinok duót, Agustin Callerit és Juan Monacót, a férfi páros tenisztorna első fordulójában, a pekingi olimpián.

ATP Tornák: Nalbandian, Davigyenko és Monaco győzelme 2008. június 11. 20:05 A papírforma érvényesült a londoni 713 ezer euró összdíjazású Queen's tenisztorna esti találkozóján szerdán, hiszen az egykor Wimbeldonban elődöntős David Nalbandian két szettben győzött, csakúgy mint az első és harmadik kiemelt Davigyenko és Monaco a varsói 425 ezer pénzdíjazású salakos versenyen.

Pörtschach: Nyikolaj Davigyenko magabiztosan nyert Monaco ellen 2008. május 24. 17:14 Az első helyen kiemelt orosz Nyikolaj Davigyenko sikerével végződött a 370 ezer euró összdíjazású ausztriai salakpályás férfi tenisztora, miután a fináléban három játszmában nyert a címvédő argentin Juan Monaco ellen.

Három meccslabdát hárítva döntős Monaco 2008. május 23. 19:01 A végéhez közelednek a Roland Garros előtti utolsó felkészülési tenisztornák, a legtöbb helyszínen már kialakult a döntő mezőnye. A pörtschachi, isztambuli és a düsseldorfi viadalokon egyaránt a papírforma érvényesült. Németországban a csütörtökön már döntőbe jutott svédek ellenfele az orosz csapat lesz.