KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HULL CITY"

Mourinho győzelemmel tért vissza a PL-be 2013. augusztus 18. 18:50 A hat év után újra José Mourinho vezette Chelsea simán legyőzte a Premier League első fordulójában a most feljutott Hull Cityt, mely története során egyébként még sosem tudott nyerni a Stamford Bridge-en. A hazai csapat 25 perc alatt lerendezte a találkozót Oscar és Frank Lampard góljaival, utóbbi elképesztő bombája után már félgőz is elég volt a három pont otthon tartásához.

Kölcsönadta kapusát az Arsenal 2012. január 4. 17:34 Az Arsenal kölcsönadta Vito Mannonét.

Gulácsiék lefocizták a harmatos Poolt 2011. július 23. 17:53 VIDEÓ! Távol-keleti túrájáról hazatérve hatalmas, s talán nem várt pofonba szaladt bele a Liverpool együttese, amely Hullban kapott ki 3-0-ra. A másodosztályú hazaiaknál az első félidőben éppen a Vörösöktől nemrég kölcsönvett Gulácsi Péter állt a kapuban, s egy-két remek védéssel üzent Kenny Dalglish menedzsernek. A Pool sztárjai mind csődöt mondtak, Alexander Doni kétszer is kapitulált a vendégek ketrecében. A végeredmény teljesen megérdemeltnek mondható.

Halmosi szerződést bontott a Hull-lal 2011. január 4. 17:30 Halmosi Péter immár szabadon igazolható, kedden ugyanis szerződést bontott az angol másodosztályban szereplő Hull Cityvel. A középpályás alighanem szülővárosában, a Haladásban folytatja pályafutását.

Arsenalos csapattársat kapott Halmosi 2010. október 18. 16:43 Az Arsenal negyedik számú kapusa, Vito Mannone januárig kölcsönben a Halmosi Pétert is foglalkoztató angol másodosztályú Hull Cityhez került kölcsönbe, erősítették meg az Ágyúsok.

Wolverhamptonba igazolt Stephen Hunt 2010. június 22. 16:40

Short: Fradi után Hull City? 2010. május 12. 18:13 Brit lapok és a Sheffield United hivatalos honlapja szerint Craig Short magyarországi kitérője után visszatérhet hazájába és ott folytathatja a munkát. Short a Ferencváros vezetőedzője, de licenszproblémái miatt most úgy tűnik, a Premier League-ből kiesett Hull City kispadján folytathatja edzői tevékenykedését.

A Hull hullott ki harmadikként a PL-ből 2010. május 3. 16:40 VIDEÓ! Steve Gohouri tetszetős ollózós góljával a 93. percben esett ki a Premier League-ből a Hull City. A Wiganben elért 2-2-es döntetlen azt jelentette, hogy az utolsó fordulótól függetlenül a Burnley és a Portsmouth mellett Halmosi Péter egykori csapata is a második ligában kezdi a következő idényt.

Pótoltak a Premier League-ben 2010. április 21. 23:13 Az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójából elmaradt mérkőzésen az Aston Villa idegenben 2-0-ra legyőzte a Hull Cityt. A gólokat Gabriel Agbonlahor és James Milner szerezte. Ezzel az eredménnyel a tabella alján és tetején is „melegszik” a helyzet, hiszen míg a birminghamiek a Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyért csatáznak, addig Halmosi Péter egykori csapata az életben maradásért küzd. És már csak három forduló maradt a PL-ből...