KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GULACSI_PETER"
Három hét pihenőt kap Gulácsi 2014. április 4. 13:03 Két-három hétig nem játszhat Gulácsi Péter, a Red Bull Salzburg magyar kapusa, aki csapata szombati bajnoki mérkőzésén szerencsétlenül ütközött az ellenfél egyik futballistájával, és rövid időre az eszméletét is elvesztette.

A Bayernt leckéztették Gulácsiék 2014. január 18. 19:02 Csúnya verésbe szaladt bele szombati, salzburgi barátságos mérkőzésén a BL-címvédő Bayern München az osztrák bajnok Red Bull Salzburg otthonában. Az első félidő a rendkívül motivált hazaiak fáklyás diadalmenetét hozta, a Bayern-védelem sebezhetőnek bizonyult. A folytatásban is az RB-nek akadt több helyzete, elég az hozzá, hogy egy tizenegyes is kimaradt hazai oldalon (Neuer védett). A meccset követően a születésnapos Pep Guardiola csak annyit mondott, gratulál az ellenfélnek, megérdemelték ezt a győzelmet, tanítványai számára pedig tanulságos volt a mérkőzés.

Hosszabbított Gulácsi "riválisa" 2012. december 14. 09:09 Szerződéshosszabbításról állapodott meg az FC Liverpool vezetősége és a labdarúgócsapat ausztrál kapusa, Brad Jones.

Gulácsi és Adorján játszott a Poolban 2012. július 22. 12:25 A kapus Gulácsi Péter és a középpályás Adorján Krisztián is szerephez jutott a Liverpool első csapatában, amely Észak-Amerikában a Torontóval játszott 1-1-et felkészülési mérkőzésen. Mindkét magyar játékos a második félidőben lépett pályára. A Vörösök egyenlítő gólját Adam Morgan szerezte a 69. percben. A Liverpool sztárjai még szabadságukat töltik, így nem utaztak el a találkozóra.

Bombagóllal avatták fel Gulácsit - videó 2011. augusztus 6. 10:05 Győzelemmel tért vissza a Premier League-ből tavasszal búcsúzott Blackpool a Championshipbe, amely a pénteki idénynyitón Gary Taylor-Fletcher szépen kivitelezett góljával a hajrában hozta el a három pontot a kapujában először Gulácsi Péterrel felálló Hull City otthonából.

Gulácsiék lefocizták a harmatos Poolt 2011. július 23. 17:53 VIDEÓ! Távol-keleti túrájáról hazatérve hatalmas, s talán nem várt pofonba szaladt bele a Liverpool együttese, amely Hullban kapott ki 3-0-ra. A másodosztályú hazaiaknál az első félidőben éppen a Vörösöktől nemrég kölcsönvett Gulácsi Péter állt a kapuban, s egy-két remek védéssel üzent Kenny Dalglish menedzsernek. A Pool sztárjai mind csődöt mondtak, Alexander Doni kétszer is kapitulált a vendégek ketrecében. A végeredmény teljesen megérdemeltnek mondható.

Gulácsi a Championshipben – hivatalos 2011. július 19. 16:22 Gulácsi Péter kölcsönben az angol másodosztályban szereplő Hullhoz igazolt, miután szerződéshosszabbítást írt alá a Liverpoollal, jelentették be a Vörösök. Az ifjú kapus egy szezont tölt majd a KC-stadionban. A válogatott kerettag hálóőrnek Alexander Doni érkezése tette be a kaput az Anfielden.

Liverpool-négyes Gulácsival és Adammel 2011. július 13. 15:55 VIDEÓ! A hajrában bekapott két góllal csak 4-3-ra, de ennek ellenére magabiztosan győzött első nyári felkészülési mérkőzésén a Liverpool a kínai másodosztály második helyezettje, a Kvangdong Sunray Cave ellen a délkelet kínai Kantonban. Gulácsi Péter kezdőként 45 percet kapott, az első gólban benne volt, a Vörösök színeiben a szünet után debütált a Blackpooltól frissen igazolt Charlie Adam. Kenny Dalglish fiai szombaton a Malajziai XI ellen folytatják.

Pool: kölcsönadták Gulácsi vetélytársát 2011. március 24. 17:31 A világért sem kívánnák semmi rosszat Pepe Reinának, de ha a közeljövőben bármi történik vele, akkor Gulácsi Péter végre bemutatkozhat hivatalos mérkőzésen is a Liverpool FC-ben.

Gulácsit újra kölcsönadta a Liverpool 2010. október 19. 14:48 Újabb egy hónappal meghosszabbítja a Tranmere Rovers Gulácsi Péter kölcsönszerződését - jelentette be a harmadosztály utolsó helyén álló angol egyesület hivatalos honlapja.