KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "EDIN DZEKO"
"Dzeko januárban nem megy sehova" 2013. december 3. 09:37 Nem először terjednek hírek arról, hogy Edin Dzeko távozni szeretne a Manchester City csapatától, amelynek kezdőcsapatában sem 2011-es érkezése, sem Mario Balotelli idei, januári távozása után sem sikerült gyökeret vetnie. A Premier League harmadik helyén álló csapat menedzsere, Manuel Pellegrini azonban határozottan kijelentette, a bosnyák csatár egyelőre nem megy sehova.

Dzeko és Tévez marad 2012. július 15. 19:57 Roberto Mancini leszögezte, a Manchester Citynek esze ágában sincs elengedni Carlos Tévezt és Edin Dzekót, sőt további játékosokkal erősítenének. A menedzser nem tudta megállni, hogy ne beszéljen Mario Balotelliről.

Bayern-tervek: Guardiolával, Dzekóval 2012. június 19. 15:55 A Bayern München vezetőségének elege van a sikertelenségből. Addig erősítenének, amíg nem lesznek egyeduralkodók a Bundesligában. Pep Guardiola és Edin Dzeko a két legnagyobb név azok közül, akik segíthetnek a terv megvalósításában.

Dzeko: Tudtam, véget ér a pechszériám 2012. január 17. 12:55 Edin Dzeko érezte, hamarosan véget ér góltalansága. A támadó fejesével hétfő este 1-0-ra nyert Wiganben a Manchester City - a bosnyák futballista 11 meccses átkot tört meg találatával. Jól érezte.

Dzeko nem szerződik Olaszországba 2011. december 8. 09:44 Az média szerdán szenzációként tálalta a hírt, de Irfan Redzepagics határozottan cáfolt, állítása szerint szó sincs arról, hogy Edin Dzeko hamarosan Itáliában folytatná a pályafutását.

Elfogadta a bocsánatkérést Mancini 2011. szeptember 30. 10:45 A Manchester City hivatalos honlapján kért bocsánatot a bosnyák csatár Edin Dzeko amiatt, hogy egy kissé felkapta a vizet a Bayern München elleni keddi BL-meccsen, lecserélése után.

Nanié a végszó, 0-2-ről az MU-é a Shield 2011. augusztus 7. 17:31 VIDEÓ! Óriási mérkőzésen 0-2-es hátrányból felállva, a 94. percben belőve a győztes gólt a Manchester United nyerte meg a Community Shieldet a városi rivális City ellen a Wembleyben. A Vörös Ördögök két hiba után a szünetre nagy bajba kerültek, de fölényüket a második félidőben három gólra váltották, Ashley Young kitűnően játszott, Luis Nani pedig duplájával elintézte az utolsó pillanatban Vincent Kompany hibájával elbukó Kékeket.

Clichyvel vert Américát a Man. City 2011. július 17. 11:10 VIDEÓ! Győzelemmel kezdte meg nyári felkészülését a Manchester City, amely azok után, hogy tavaly 1-1-es döntetlent játszott, ezúttal San Franciscóban 2-0-ra legyőzte a mexikói Club Américát. A frissen igazolt Gael Clichy, Stefan Szavics és Freddie Veseli kezdőként egy félidőt kapott, Shaun Wright-Phillips pedig góllal jelezte Roberto Mancini menedzsernek, még mindig a csapat játékosa. Edin Dzeko mindkét angol gólban benne volt.

Dzeko: Minden most kezdődik el 2011. április 26. 11:01 Fernando Torres után Edin Dzeko is elkezdte törleszteni vételárát, tizedik bajnokiján talált be először a Premier League-ben, csereként beállva döntött hétfő este Blackburnben. A City menedzsere, Roberto Mancini régóta várt erre a pillanatra.

Dzeko hős lett, görög komédia Máltán 2011. március 26. 23:09 Edin Dzeko gólt szerzett Románia ellen, ezzel a bosnyákok megfordították Eb-selejtezőjüket a D-csoportban. A B-ben az írek az oroszokat, az F-ben a görögök a horvátokat előzték meg az élen, a hellének ráadásul egy 95. percben szerzett gólnak köszönhetően jutottak a létfontosságú három ponthoz Máltán. Az írek ha nehezen is, de Vad II István játékvezetése mellett 2-1-re verték a macedónokat. A skandináv rangadón pontot osztottak, a norvégok nem bírtak a dánokkal, de vezetnek a H-csoportban.