KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BAKTALÓRÁNTHÁZA"
Századszorra is Lipcsei a király! 2009. május 23. 17:55 Ikonja, csapatkapitánya találatával győzött idegenben a Baktalórántháza ellen a Ferencváros labdarúgócsapata a másodosztályú labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában. A zöld-fehérek immáron tét nélkül, biztos feljutóként léphettek pályára a szabolcsi kisvárosban és Lipcsei Péter góljával 3-2-re verték ellenfelüket. Nehéz meccsen vannak túl a fővárosiak, ám főként rutinjuknak köszönhetően három ponttal gazdagodhattak. A vendégek kapitánya 400. bajnoki mérkőzésén századik alkalommal vette be az aktuális ellenfél kapuját.

Felcsútról rabolt pontot a Tatabánya 2009. május 1. 22:19 Három mérkőzést rendeztek meg pénteken a magyar labdarúgó-bajnokság másodosztályában. a legizgalmasabbnak a korábbi élcsapat Felcsút és a feltörekvő Tatabánya meccse ígérkezett. Ennek ellenére a két együttes találkozója gólnélküli döntetlennel végződött. Nyugaton az Intergál-DAC hazai pályán nem bírt a Kozármislennyel, míg keleten a Békéscsaba a Baktalórántházát múlta felül.

Óvott és nyert: a Szolnoké a három pont 2009. április 1. 11:34 A Szolnok labdarúgócsapata két plusz ponttal gazdagodott a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottságának döntése értelmében. A vb ugyanis a szolnokiak óvását helyben hagyva megsemmisítette a Baktalórántháza ellen játszott NB II-es bajnoki meccsük végeredményét (2-2). Az ok: Vágó Zoltán a hazaiak játékosa sárga lapos eltiltása miatt nem játszhatott volna a március 20-i bajnokin.

Török megbolondította a tököli védelmet 2008. november 9. 15:04 Egy félideig állt ellen a Tököl csapata Budapesten a BKV Előre rohamainak a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában. A hazai gárda szinte végig egykapuzott, amely az első félidei góltalanság után végül 4-0-val mosta le ellenfelét. Hasonló arányban győzött öt mérkőzésnyi nyeretlenség után az ESMTK is, a Szolnok pedig továbbra sem nyújtja ugyanazt, mint tavaly - ezúttal az MTK II verte meg őket idegenben 2-1-re.

Baktalórántházai pontszerzés Debrecenben 2008. augusztus 30. 19:33 Élvezhetetlen első félidő után nagyobb sebességre kapcsoltak a debreceniek, de a céltudatosan futballozó vendégek megharcoltak az egy ponttért. A hazaiak még büntetőből sem tudtak betalálni.

A baktaiak öt hét után győztek újra 2008. április 21. 20:58 Illés László mesteri góljával 1-0-ra verte a vendég Mezőkövesd együttesét a Baktalórántháza a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 23. fordulójában. Az értékes három ponttal a szabolcsi csapat nagy lépést tett a biztos bennmaradás felé.