KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BAJNER_BALINT"
Bajner: győztes gól, magyar mámor 2015. február 10. 22:42 A kedd esti Leyton Orient-Notts County angol harmadosztályú meccsen a vendégtábor közel harmada (!) magyar szurkolókból állt, akik űzték-hajtották Bajner Bálintot, majd eksztázisban törtek ki, amikor ő szerezte meg a vezetést a nottinghamieknek a 20. percben!

Bajner debütált, a Dortmund ikszelt 2013. február 24. 17:18 Magyar csatár volt a hajrában a Borussia Dortmund befejező embere a Mönchengladbach otthonában, a német bajnokság 23. fordulójának vasárnapi mérkőzésén! A 71. percben, 1-1-es állásnál, Moritz Leitner helyére érkezett a 22 éves Bajner Bálint, aki ez alkalommal debütált a Bundesligában. A legvégén mindkét csapat ziccert hibázott (Mlapa, illetve Kehl), így az eredmény már nem változott.

Az olasz kiscsapat nagy magyar vétele 2009. július 24. 15:43 Bajner Bálint az angol élvonalbeli West Ham második csapatától az olasz harmadosztályú Pescina Valle del Giovenco együtteséhez igazolt - értesült a Tuttomercatoweb.com olasz internetes portál.

Bajner: Diego Tristannal rivalizálok 2008. november 23. 11:54 Az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham United tartalékcsapatában pallérozódó Bajner Bálint remek formában, azután hogy az U19-es válogatottban nyolc mérkőzésen ötször volt eredményes, együttesében is egyre nagyobb szerepet követel magának. A csapatba kerülésért többek között Diego Tristannal, a Deportivo La Coruna egykori, 15-szörös spanyol válogatott gólvágójával kell megküzdenie.

Bajner Bálint remekel a West Hamben 2008. augusztus 7. 11:47 A román FC Libertytől az angol West Ham Unitedhez szerződő Bajner Bálint hétfőn érkezett meg a patinás londoni egyesülethez. Azóta a felnőtt, a tartalék és az utánpótláscsapat edzéseit egyaránt látogatja. Saját korosztályában már szerdán bizonyított, egy 4-1-re megnyert felkészülési találkozón két góllal vette ki a részét a „kalapácsosok" sikeréből.

Most már felülnének Európa trónjára 2008. július 18. 11:40 A csütörtök esti, spanyolok elleni egy-nullás győzelemmel két legyet ütött egy csapásra a csehországi U19-es labdarúgó Európa-bajnokságon szereplő magyar válogatott, amely az újabb sikernek köszönhetően kijutott a világbajnokságra, ráadásul elődöntős kontinenstornán. Az önbizalomtól duzzadó játékosok most már mernek nagyot álmodni, a cél nem más, mint a dobogó legfelső foka. Nikházi Márk, Gosztonyi András, Iszlai Bence és Bajner Bálint is derűlátó.

Az Internél és a Laziónál is járt Bajner 2008. július 11. 17:56 Mindössze húsz percet töltött a pályán az NB I-ben a 18 esztendős Bajner Bálint, aki Sopronból a román Libertyhez került, a héten pedig aláírt az angol West Ham United labdarúgócsapatához. A korosztályos magyar válogatottal az U19-es csehországi Európa-bajnokságra készülő tehetséges támadóra olasz sztárklubok is szemet vetettek, korábban a Laziónál és az Internél is járt próbajátékon.

Premier League: Pölöskei a Liverpoolnál, Bajner a West Hamnél 2008. július 8. 21:13 Az FC Liverpoolnál folytatja pályafutását a 17 éves Pölöskei Zsolt, akit egy évre kölcsönbe kapott meg az MTK-tól az angol sztárklub.