KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATLANTA THRASHERS"
NHL: otthon kapott kilencet az Atlanta 2011. január 8. 10:35 Az NHL-ben ritkán látható kiütésbe szaladt bele az Atlanta Thrashers, amely a második harmadot 6-0-ra elbukva 9-3-as vereséget szenvedett a Toronto Maple Leafstől az alapszakasz pénteki játéknapján.

Jobban van az elájult kapus, de... 2010. október 11. 09:36 VIDEÓ! Szerencsére Ondrej Pavelecet kiengedték a kórházból, ugyanakkor még mindig nem tudni pontosan, mi okozta a 23 esztendős atlantai kapus hirtelen rosszullétét. A hálóőr még pénteken, a Washington elleni NHL-meccs 3. percében ájult el, miután azonnal elvitték őt a mentők. A jégkorongozóra további vizsgálatok várnak.

Összeesett az NHL-kapus - videó! 2010. október 9. 15:43 Rémület az Atlanta Thrashers-Washington Capitals NHL-meccs harmadik percében: a hazaiak cseh kapusa, Ondrej Pavelec egyik pillanatról a másikra a jégre zuhant, elveszítette eszméletét. Hordágyon vitték le a pályáról, húsz percig állt a találkozó. A kórházban magához tért, az első vizsgálatok szerint nincs komolyabb baja, az éjszakát orvosi felügyelet alatt tölti. Az Atlanta egyébként 4-2-re nyerte a meccset. Nézd meg a videót!

Hiába lőtt ötöt, kikapott az NHL-éllovas 2010. január 10. 10:31 Hazai pályán kapott kijózanító verést a nyugati második San Jose Sharks a tavaszi nagydöntős Detroit Red Wingstől az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján. Tízgólos meccsen, szétlövéssel maradt alul Minneapolisban a bajnokság éllovasa, a Chicago Blackhawks, míg a Keleti-főcsoportot vezető New Jersey Devils Montrealban tudott győzni. A nap sikerét a Washington Capitals aratta, amely 8-1-re ütötte ki az Atlantát.

Hetet nyelt a Los Angeles az NHL-ben 2009. november 14. 10:14 Hatalmas verésbe szaladt bele a Nyugati-főcsoport ötödikja, a Los Angeles Kings az eddig idén gyengélkedő Atlanta otthonában az NHL-ben (észak-amerikai jégkorongliga). A Thrashers 7-0-s győzelmével egy csapásra a nyolcadik helyre jöttek előre a tizenharmadikról keleten.

Finn mágia, csodák márpedig vannak 2009. március 17. 07:30 Az észak-amerikai profi jégkorongligában közép-európai idő szerint keddre virradóra csupán két mérkőzést rendeztek, az Atlanta Thrashers csapata hatalmas meglepetésre 5-1-re verte Washington Capitals együttesét. Az atlantai szárnyalásban főszerepet játszott, Kari Lehtonen, a hazaiak finn kapusa karriercsúcsot állított fel, 50 lövésből 49-et védett. Nemcsak hátul, elől is acélos volt a Trashers, 25 kísérletéből hozta össze az öt gólt.

A Thrashers szétzúzta a Carolinát 2008. november 10. 08:19 A Carolina háromgólos, 5-2-s vereségbe szaladt bele hazai pályán az Atlanta ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga vasárnapi játéknapján. A Chicago valósággal átgázolt a Calgaryn, míg az Edmonton és a Florida idegenben is otthonosan érezte magát. A Phoenix pont nélkül eresztette útjára a San Josét.

Szárnyra kapott a Flyers Atlantában 2008. október 29. 09:06 Idegenben ütött hét gólt a Philadelphia Flyers együttese az Atlanta Trashersnek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. Három játékos is két gólt szerzett az összecsapáson, amivel tovább sújtották az idény eddigi szakaszában is borzalmasan gyenge teljesítményt nyújtó hazaiakat. A többi mérkőzés közül érdemes megemlíteni a két remeklő gárda, a Pittsburgh Pengiuns és a San Jose Sharks csatáját, amelyen utóbbi csapat hazai pályán győzött 2-1-re.

Hossa két gólt lőtt volt csapatának 2008. október 25. 07:50 Marian Hossa és Henrik Zetterberg vezetésével nyert a Detroitt Red Wings az Atlanta Trashers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga 18. játéknapján. Az Ottawa kishíján felállt a padlóról az Anaheim ellen, míg a Philadelphia New Jerseyben diadalmaskodott.

NHL: John Anderson az új vezetőedző az Atlanta Thrashersnél 2008. június 20. 12:01 John Anderson lett az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Atlanta Thrashers vezetőedzője.