KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "APOEL NICOSIA"
Bajnok a Sahtar és az APOEL 2013. április 29. 13:31 Sorozatban negyedik ukrán bajnoki címét biztosította be vasárnap a Sahtar Donyeck labdarúgócsapata, míg az APOEL Nikózia 86 éves történetének 22. bajnoki címét ünnepelheti a ciprusi labdarúgó-bajnokságban.

Három fogát a Bernabéuban hagyta - videó 2012. április 5. 16:17 Paulo Jorge nem elég, hogy csapatával 5-2-es vereséget szenvedett a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, három fogát is otthagyta a Bernabéuban szerda este. Az APOEL Nicosia játékosa Cristiano Ronaldóval rúgott össze, majd olyan szerencsétlenül ütközött, hogy két foga azonnal kitört, egy pedig csak lötyögött - sebtiben ki is kapta, majd eldobta dühében.

"Kaká és Marcelo volt a siker kulcsa" 2012. március 28. 11:09 José Mourinho azt kapta, amire számított - két cseréjétől, Kakától és Marcelótól. A Real Madrid vezetőedzője őket kettejüket emelte ki az APOEL Nikózia ellen 3-0-ra megnyert Bajnokok Ligája-negyeddöntő után. A tréner szerint nélkülük nem lett volna ilyen sima az első, ciprusi meccs vége.

Cipruson tette tönkre a Real az APOEL-t 2012. március 27. 22:35 VIDEÓ! Hetvennégy percig semmi, aztán bő negyedóra alatt két Karim Benzema-gól és egy Kaká-találat: a Real Madrid a hajrában morzsolta szét az APOEL Nikóziát a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első, ciprusi összecsapásán. A találkozó záró szakaszáig lagymatag focit, de egyértelmű spanyol fölényt láthatott a nagyszámú és lelkes publikum. A ciprusiak még kapura sem lőttek, a jövő szerdai visszavágó nem csupán emiatt formalitás.

Mourinho: A Bernabéuban dőlhet el minden 2012. március 27. 13:51 Ha nem is az aranyhalat, de a ciprusi bajnokság alapszakaszának harmadik helyezettjét fogta ki a negyeddöntő sorsolásakor a tizedik BL-trófeájára hajtó Real Madrid. José Mourinho vezetőedző ennek ellenére úgy véli, nehéz lesz 90 perc alatt eldönteni a párharcot, és dicsérte a nikóziai első felvonás előtt az APOEL-t, amely futballtörténelmi tette vitt véghez már a 16 közé jutással is a szigetországban.

Érik a BL egyik nagy meglepetése 2011. november 22. 16:48 Ki gondolta volna, hogy a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 5. fordulóját beharangozó anyaga az APOEL Nikózia esetleges világra-, de legalábbis Európára szóló bravúr küszöbéhez érkezett. Amennyiben a ciprusi bajnok Szentpéterváron is nyer, biztosan továbbjut. Hja, és a Sahtar a Portót fogadja.

BL-gólok videón: válassz egyet! 2009. augusztus 19. 12:48 Fantasztikus gólokat láthattunk a labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportkörébe jutásért zajló rájátszás keddi játéknapján. Az angol Arsenal, a német Stuttgart és a görög Olympiakosz is együttese fél lábbal a főtáblán, de az olasz Fiorentina és a dán Köbenhavn is bizakodhat a jövő heti visszavágó előtt. Nézd meg a gólvideókat és szavazz! Melyik volt a legszebb?