Női NB I-es ligabajnokság: bravúr után hatalmas pofon az NRK-nak

Szerző: shLétrehozva: 2008. október 19. 19:27
A múlt heti idegenbeli bravúros győzelem után hazai pályán botlott a Nyíregyháza a BSE női röplabdacsapatával szemben az NB I-es ligabajnokság Kiemelt csoportának vasárnapi mérkőzésén.

Csakúgy, mint a Vasas ellen, most is két játszma előnyt adott ellenfelének az NRK női röplabdacsapata a vasárnapi BSE elleni hazai találkozóján. A helyzet azonban annyiban változott, hogy ezúttal nem sikerült megfordítania az eredményt a nyíregyházi csapatnak és meglepetésre, hazai pályán sima vereséget szenvedett a fővárosi csapattól.

NŐI RÖPLABDA LIGABAJNOKSÁG, KIEMELT CSOPORT:

BETONÚT NRK-NYÍREGYHÁZA–BSE-FCSM 1:3 (–21, –20, 22, –24)

Nyíregyháza, 200 néző. V: Mocsnik, Adler

NYÍREGYHÁZA: Akimova 2, Katona 8, Merkószki 12, MIKLAI 7, SZAKMÁRY 9, Botos 15. Cs: ERDŐSNÉ 13, Kovács B. Edző. Ludvig Zsolt

BSE: Gudmann 2, Takács Zs. 11, SÁNDOR R. 24, Szombathelyi F. 6, MESTER O. 22, Kovács T. 9. Cs: Tóthné (liberó), Molnár Á. 2, Lengyel Z. 1

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 4:6, 9:14, 14:15, 15:19, 18:20. 2. játszma: 6:8, 10:10, 12:16, 15:19, 18:22. 3. játszma: 8:7, 12:12, 12:17, 14:20. 4. jásztma: 4:2, 8:6, 16:11, 19:12, 21:21

Ludvig Zsolt: – Nagy pofont kaptunk a múlt heti győzelem után, de a sérülések és az anyagi helyzetünk miatt örülök a helytállásnak.
Nyári Sándor: – Nyíregyházán nyerni minden csapatnak nagy bravúr, büszke vagyok fiatal játékosaim hőstettére.