KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RÖPLABDA, NŐK"
Röplabda: brazil-orosz döntő a női vb-n 2010. november 13. 12:53 A négy évvel ezelőtt is döntős orosz, valamint a legutóbbi három alkalommal aranyérmes férfiak nyomdokaiba lépő brazil női röplabda-válogatott játssza vasárnap a világbajnokság fináléját. Az európai együttes a vártnál simábban múlta felül a legjobb négy között az amerikaiakat, míg a dél-amerikai hölgykoszorú 0:2-ről fordított a címvédő és hazai pályán szereplő japánokkal szemben.

A mieink nyelték le a keserű pirulát 2009. május 10. 15:39 Sima, 3:0-s vereséget szenvedett a magyar női röplabda-válogatott Ukrajnától a szombathelyi Savaria-Kupa zárónapján.

Angyalföldi címvédés a Magyar Kupában 2009. március 7. 15:29 A tavalyi is győztes Vasas női röplabdacsapata diadalmaskodott öt szettes csatában a Nyíregyháza ellen a Magyar Kupa szombati döntőjében, ezzel nyolcadszor végzett a sorozat élén. A piros-kékek korábban 1981-ben, 1983-ban, 1991-ben, 2005-ben, 2006-ban és 2008-ban bizonyultak a legjobbnak.

Női röplabda NB I-es ligabajnokság: simán nyert a Nyíregyháza 2008. december 16. 20:44 A Nyíregyháza hazai pályán 3-0-ra nyert a Gödöllő ellen a női röplabda NB I-es ligabajnokság keddi mérkőzésén.

Röplabda, női NB I: visszakapta két pontját a Békéscsaba 2008. december 10. 12:54 A Magyar Röplabda-szövetség (MRSZ) úgy döntött, hogy visszaadja a korábban levont két bajnoki pontot az NB I-es ligabajnokság Kiemelt csoportjában szereplő Békéscsabai RSE női csapatának, a klubnak azonban 100 ezer forint büntetést kell fizetnie. Erről a szövetség tájékoztatta a távirati irodát.

Két fáradt csapat meccsén győzött az NRK 2008. november 23. 16:54 Kevesebb, mint huszonnégy órával a hazai, Vasas elleni hihetetlen fordulatokkal teli rangadó elbukása után, idegenben, Budapesten lépett pályára a Betonút-NRK élvonalbeli női röplabdacsapata.

Hatalmas küzdelemban Vasas győzelem 2008. november 23. 16:39 Az őszi szezonkezdet óta már negyedszer találkozott a Nyíregyháza és a Vasas női röplabdacsapata egymással. Két kupamérkőzés mellett most a bajnokságban is másodszor mérték össze tudásukat a csapatok.

Női röplabda NB I: Nyíregyháza-siker az Újpest ellen 2008. november 22. 18:08 A Nyíregyháza három játszmában nyert vendégként az UTE ellen a női NB I-es ligabajnokságban.

Rövid időn belül negyedszer találkoznak 2008. november 20. 12:49 Szinte már megunják egymást a Betonút-NRK és a Vasas élvonalbeli női röplabdázói, annyiszor találkoznak mostanság. Pénteken az NB I. Liga Kiemelt-csoportjában, az alapszakasz második körében ismét egymásnak feszül a két együttes Nyíregyházán.

Női röplabda NB I: magabiztosan nyert a BSE a Miskolc ellen 2008. november 19. 18:24 A BSE hazai pályán 3-0-ra nyert a Miskolc ellen a női röplabda NB I-es ligabajnokság szerdai mérkőzésén.