KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BETONUT_NRK_NYIREGYHAZA"
Két fáradt csapat meccsén győzött az NRK 2008. november 23. 16:54 Kevesebb, mint huszonnégy órával a hazai, Vasas elleni hihetetlen fordulatokkal teli rangadó elbukása után, idegenben, Budapesten lépett pályára a Betonút-NRK élvonalbeli női röplabdacsapata.

Hatalmas küzdelemban Vasas győzelem 2008. november 23. 16:39 Az őszi szezonkezdet óta már negyedszer találkozott a Nyíregyháza és a Vasas női röplabdacsapata egymással. Két kupamérkőzés mellett most a bajnokságban is másodszor mérték össze tudásukat a csapatok.

Rövid időn belül negyedszer találkoznak 2008. november 20. 12:49 Szinte már megunják egymást a Betonút-NRK és a Vasas élvonalbeli női röplabdázói, annyiszor találkoznak mostanság. Pénteken az NB I. Liga Kiemelt-csoportjában, az alapszakasz második körében ismét egymásnak feszül a két együttes Nyíregyházán.

Röplabda: a Vasas nyert, a Nyíregyháza továbbjutott a CEV-kupában 2008. november 12. 21:04 Rövid időn belül harmadszor találkozott egymással a honi női röplabdázás két legjobb csapata, a Nyíregyháza és a Vasas. A bajnokságban és a CEV kupában is összemérték erejüket a felek, és kettőjük küzdelméből eddig a nyírségiek kerültek ki győztesen. A ma esti találkozónak az volt a tétje, hogy melyikük képviselheti hazánkat a továbbiakban a nemzetközi porondon.

Előnnyel várja a visszavágót az NRK 2008. november 12. 08:17 A Betonút-NRK élvonalbeli röplabdás hölgyei szerdán este újabb kihívás elé néznek, hiszen ekkor rendezik a Challenge Kupa második körének visszavágóját. Az első találkozón idegenben tudtak nyerni (3-1) a Vasas otthonában, most a megszerzett előnyüket szeretnék megőrizni hazai pályán.

Ezúttal nemzetközi párharcot vívnak 2008. november 4. 11:26 A Betonút-NRK női röplabdacsapata kedden kilép a nemzetközi porondra, ráadásul mindezért még az országot sem kell elhagynia. A nyírségiek a Challenge Kupa második fordulójában a magyar bajnok Vasassal csatáznak a fővárosban.

Magabiztos játékkal hozta a kötelezőt a Betonút-NRK csapata 2008. november 3. 07:58 A somogyiak magassági és rutinbeli hátrányukat lelkesedéssel és jó mezőnymunkával pótolták. Az hazaik kissé fáradtan mozogtak, így aztán Akimova, Erdősné és Botos mindössze másfél játszma játék után átadták helyüket a fiataloknak, akik éltek is a lehetőséggel.

Női röplabda NB I: idegenben nyert a Nyíregyháza a Gödöllő ellen 2008. november 1. 12:39 Legutóbbi meglepő hazai veresége után összeszedte magát a Nyíregyháza, hiszen az eddig veretlen Gödöllő otthonba látogatott Ludvig Zsolt csapata a női röplabda NB I-ben. A szabolcsiak végül bravúrral megszerezték a győzelmet a Pest megyeiek ellen (3-2).

Női NB I-es ligabajnokság: bravúr után hatalmas pofon az NRK-nak 2008. október 19. 19:27 A múlt heti idegenbeli bravúros győzelem után hazai pályán botlott a Nyíregyháza a BSE női röplabdacsapatával szemben az NB I-es ligabajnokság Kiemelt csoportának vasárnapi mérkőzésén.

Mérkőzéslabdáról veszített a Vasas 2008. október 10. 21:46 A Vasas női röplabdacsapata már egy megnyert mérkőzést engedett elúszni az élvonalbeli női röplabda-bajnokság Kiemelt csoportjának második fordulójában hazai pályán, de ez egy cseppet sem von le a a Folyondár utcában vendégeskedő Nyíregyháza győzelmének értékéből.