Stieber-passz, Schembri-gól az El-ben

Szerző: shLétrehozva: 2011. július 28. 20:54, Utolsó módosítás: 2011. augusztus 2. 16:35
FOLYAMATOSAN FRISSÜLŐ EREDMÉNYEK! A Ferencvárost csak hosszabbításban búcsúztatott Aalesund ritkán látható gálát szervezett szurkolóinak, hiszen a svéd Elfsborgot 4-0-val küldte haza az Európa-liga 3. selejtezőkörének 1. összecsapásáról. A Kecskemétet két döntetlennel felülmúló kazah Aktobe döntetlent ért el Oroszországban. A Fulham 0-0-ra volt csak képes a "kis" Split ellen. A Ferencvárostól a nyáron elköszönt André Schambri a 66. percben kezdte meg a Volosz gólgyártását a Differdange ellen. Stieber Zoltán gólpasszal segítette csapatát, ám a Mainz meglepetésre odahaza nem bírt a román Gaz Metannal. A Palermo csak ikszelt odahaza, a Stoke viszont Walters 3. percben szerzett találatával legyőzte a Barcelonával a múlt hét végén 0-0-t játszott Hajdukot. A tavalyi győztes Atlético Madrid Reyes és Antonio López góljaival nagy nehezen verte otthon a norvég vetélytársat.