Skót labdarúgás: csupán döntetlenezett a Rangers Aberdeenben

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 23. 16:21
Már nem százszázalékos a Rangers futballcsapata, amely a skót bajnokság 3. fordulójának nyitómérkőzésén mindössze 1-1-et játszott az Aberdeen vendégeként.

Két mérkőzéséből mindkettőt megnyerte a trónfosztásra hajtó Rangers a skót labdarúgó-bajnokságban, ám harmadik nekifutásra már nem sikerült megőríznie makulátlan mérlegét.

Az előző idény UEFA-kupa döntőse az első félidő 23. percében szerezte meg a vezetést, ekkor Kevin Thomson ívelt be jobbról egy szabadrúgást, a középen érkező Davie Weir pedig hajszálpontosan bólintott a kapu bal oldalába (0-1).

Ám, hogy az Aberdeen mégsem hátrányban vonult a szünetre, arról Derek Young tehetett, a bordómezes futballista pillanatokkal a szünet előtt lőtte döntetlenre az eredményt (1-1).

A folytatásban már semmi sem változott, maradt az iksz, és az egy-egy pont.