KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ABERDEEN"
Skót mészárlás: Celtic-Aberdeen 9-0! 2010. november 6. 17:52 Modernkori története legsúlyosabb csapását mérte az Aberdeenre a Celtic, amely a skót labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában 4-0-s félidő után 9-0-ra győzött. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a vendégektől a 26. percben Hartleyt, a hazaiaktól bő negyedórával később Rogne-t kiállították, a glasgowiaknál Hooper és Stokes triplázott, egy öngól mellett három találat tizenegyesből született.

Celtic-siker, Hearts-remi Skóciában 2009. május 12. 23:17 A sorozatban ötödik bajnoki címére törő Celtic együttese hazai pályán 2-1-re nyert a Dundee United ellen, míg László Csaba együttese a Hearts gólnélküli döntetlent ért el az Aberdeen otthonában a skót labdarúgó-bajnokságban. A címvédő zöld-fehérek csak nagy nehezen tartották otthon a három pontot. A Balogh Jánost a kispadon jegelő fővárosiak a második félidő nagy részét emberhátrányban játszották végig, ám így is sikerült elhozniuk északról az egyik pontot.

Kivégezték Aberdeenben a Celticet 2009. január 18. 17:18 Kisebb meglepetésre simának mondható, 4-2-es vereséget szenvedett Aberdeenben a címvédő Celtic a skót labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.

Skót labdarúgás: csupán döntetlenezett a Rangers Aberdeenben 2008. augusztus 23. 16:21 Már nem százszázalékos a Rangers futballcsapata, amely a skót bajnokság 3. fordulójának nyitómérkőzésén mindössze 1-1-et játszott az Aberdeen vendégeként.