Labdarúgó NB II, Nyugat: újoncként győzelemmel rajtolt a Baja

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 9. 19:58
Remekül kezdte NB II-es szereplését az újonc Bajai LSE, miután a 2008–2009-es idény első játéknapján 1-0-s félidei hátrányból fordított 3-1-re a szünet után. A Barcs az első félidő hajrájában szerezte meg a vezetést Tolnai révén, de Kohány egyenlített, majd a 60. percben Sziegl, a 73-dikban pedig Roni is eredményes volt, így végül magabiztossá vált a hazai siker.

LABDARÚGÁS, NB II, NYUGATI CSOPORT, 1. FORDULÓ:
BAJAI LSE KALO-MÉH - BARCSI SC 3-1 (0-1)
Baja, 800 néző. Vezette: Szöllősi ( Fajkusz, Neumann )
BAJA: Viniczai - László, Sztojanovics, Mitasz, Rozsi - Trucz (Gyenei, 84.), Lógó - Hernády, Roni, Suknovic (Sziegl, szünetben) - Kohány (Jenei, 89.). Vezetőedző: Goretich Gábor.
BARCS: Kuczkó - Ferenczi, Dr. Matus, Kőkuti, Pókos - Kollega, Tolnai , Gálosi, Horváth, Eszlátyi (Iván, 63.) - Németh (Gyaraki, 76.). Vezetőedző: Ott József.
Gólszerző: Kohány (1-1, 55.), Sziegl (2-1, 60.), Roni (3-1, 73.), ill. Tolnai (0-1, 43.).
Sárga lap: Gálosi (49.), Ferenczi (57.), Lógó (64.), Trucz (65.)
Kiállítva: Gálosi (51.)

Goretich Gábor: – Megérdemelten nyertünk a második félidei játék alapján. Ez a siker a motiváció és az akarat győzeleme.
Ott József: – Sajnos az egész mérkőzésen pontatlanok voltunk, védekezésünk pedig hiányos. A kiállítás eldöntötte sorsunkat.