Dzsudzsák nyerte a magyar derbit

Szerző: shLétrehozva: 2009. augusztus 23. 16:20
A PSV Eindhoven labdarúgócsapata az utolsó félórában fordította meg a mérkőzést a NAC Breda ellen a forduló magyar derbijén! A félidőben még Fehér Csaba örülhetett a vendégekkel, a végén Dzsudzsák Balázs az eindhoveniekkel a 3-1-es győzelemnek.

Már kilenc perc után hátrányba került Dzsudzsák Balázs csapata, a PSV Eindhoven hazai pályán vasárnap délután, de a csapat erejét mutatja, hogy a cserejátékos Danny Koevermans tíz perc alatt ketőtt villant, és megfordította a mérkőzést.

A piros-fehérek akkor sem jöttek zavarba, amikor Mazát kiállították a 80. percben, Ibrahim Afellay a félpályáról megindulva fejezett be góllal egy kontrát.

Dzsudzsák sistergős bombái ezúttal sem maradtak el (rögtön 0-1 után például egyenlíthetett volna), de ezúttal nem értek célba.

A PSV jobb gólkülönbségével megelőzte a Sparta ellen botló Ajaxot és feljött a harmadik helyre a táblázaton a Twente és az AZ mögé.