KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DANNY KOEVERMANS"
PSV- és Werder-sztár Kanadában! 2011. június 30. 13:15 Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Toronto FC szerdán leigazolta a korábbi német válogatott Torsten Fringst és a holland nemzeti csapatban is szerepelt Danny Koevermanst.

Elhagyja támadója a PSV-t a nyáron 2011. január 12. 14:45 Danny Koevermans bejelentette, semmiképpen sem hosszabbítja meg nyáron lejáró szerződését a PSV Eindhovennel, és inkább másik csapatot keres magának.

Dzsudzsák nyerte a magyar derbit 2009. augusztus 23. 16:20 A PSV Eindhoven labdarúgócsapata az utolsó félórában fordította meg a mérkőzést a NAC Breda ellen a forduló magyar derbijén! A félidőben még Fehér Csaba örülhetett a vendégekkel, a végén Dzsudzsák Balázs az eindhoveniekkel a 3-1-es győzelemnek.