KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HOLLAND BAJNOKSÁG"
A hajrában nyert Dzsudzsák PSV-je 2011. január 29. 23:07 Az utolsó pillanatokban szerzett Género Zeefuik-góllal győzött a PSV Eindhoven a Willem II ellen a holland labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. Dzsudzsák Balázs az első találat előkészítésével vette ki a részét a sikerből, ő ívelt középre Ola Toivonennek.

Kihasználta a PSV, Twente az Ajax-zakót 2011. január 23. 15:15 Meglépett az Utrecht otthonában súlyos vereséget szenvedett Ajaxtól a PSV Eindhoven és a Twente a holland labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában. Dzsudzsák Balázsék Tóth Balázs csapatát, a Venlót gyűrték le, mindkét magyar végigjátszotta a mérkőzést, a címvédő pedig rangadót nyert a negyedik Groningen otthonában.

Megszakadt az Ajax tíz hónapos sorozata 2010. október 3. 14:30 Ricky van Wolfswinkel tizenegyesből lőtt duplájával hazai pályán szenvedett 2-1-es vereséget az éllovas Ajax a holland labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában az Utrecht ellen.

Megszakadt az Ajax 13 meccses sorozata 2010. augusztus 8. 16:17 Az előző szezont sorozatban 13 győzelemmel záró Ajax a 87. percben veszített pontokat a Groningen otthonában a holland labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában. A 2-2-re végződő találkozón a Bajnokok Ligája play-offjába jutott amszterdamiak két gólját a frissen igazolt El-Hamdaui szerezte.

Tekintsd meg Luis Suárez idei 49 gólját! 2010. május 8. 15:31 VIDEÓ! Az Ajax a holland bajnokságban és kupában, illetve az Európa-ligában összesen nagyjából 150-szer volt eredményes az idei szezonban. A brutális gólfesztiválból leginkább Luis Suárez vette ki a részét, aki összesen 49-szer köszönt be az ellenfelek kapujába. Az uruguayi csatár 35 találatig jutott a bajnokságban, 8-ig a kupában (ebből 6-ot egyetlen meccsen szerzett) és 6-ig a nemzetközi porondon. Most, a szezon végén egyetlen videóba sűrítették mind a 49 Suárez-gólt. Jó szórakozást kívánunk hozzá!

Dzsudzsák mentette meg a PSV-t - videó! 2010. április 4. 16:17 VIDEÓ! Dzsudzsák Balázs hajrában szerzett büntetőjével győzött a PSV a kiesés ellen harcoló Willem II ellen a holland labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában.

Ledarálta két társát a védő! 2010. március 1. 09:30 Videóval! Ritkán látható jeleneteknek lehettek szemtanúi a rotterdami drukkerek a Feyenoord-ADO Den Haag mérkőzésen. A fővárosiak mindent beleadtak, még egymást sem kímélték az egyenlítés érdekében. Egyikük olyannyira meg akarta akadályozni a hazaiak újabb gólját, hogy előbb összefutott az egyik társával, majd nagy lendületében gyomron fejelte (!) a másikat is. Ketten a gyepen maradtak a komikus jelenetsor végén, ám a mérkőzés happy enddel zárult a számukra, hiszen sikerült 2-2-re menteni a mérkőzést nevesebb ellenfelükkel szemben.

Hihetetlen öngól 15 méterről! - videó 2010. február 8. 20:35 Erre bizony az égvilágon senki, még maga Pontus Wernbloom sem számított. A vasárnapi Feyenoord-AZ Alkmaar holland bajnoki 38. percében ugyanis a vendégek középpályása meglendítette jobb lábát, majd 15 méterről csodásan kilőtte a jobb alsó sarkot. Jobban nem is helyezhette volna, Sergio Romero kapus is döbbenten vette tudomásul, saját csapattársa babrált ki vele. Megmozdulása hatalmas örömet jelentett a rotterdami híveknek, az alkmaari drukkerek viszont taps helyett a fejüket fogták hitetlenkedésük közepette. A végén javítottak a többiek, a csatát 2-1-re a vendégek nyerték. Halálpontos öngól - az évvégi videókavalkád egyik gyöngyszeme lesz, az tuti!

Dzsudzsák is kevés volt a PSV-ben 2010. január 31. 20:51 A Dzsudzsák Balázst végig a soraiban tudó PSV Eindhoven harmatos 0-0-t játszott a Vitesse vendégeként a holland labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.

Elbánt a bajnokkal az Ajax 2010. január 24. 17:34 Gregory van der Wiel góljával legyőzte a bajnok AZ Alkmaart az Ajax Amszterdam a holland labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában, ezzel továbbra is a harmadik helyet foglalja el a tabellán.