Az újonc meggyalázta a Debrecent

Szerző: shLétrehozva: 2010. szeptember 25. 16:59
Súlyos vereséget szenvedett a Debrecen a Siófok otthonában a labdarúgó NB I 8. fordulójában szombaton. A csütörtökön az Európa-ligában a Sampdoria otthonában pályára lépő címvédő 4-0-s félidőt követően 4-1-re maradt alul az újonccal szemben, amely teljesen megérdemelt győzelmet aratott. Herczeg András a SportTV-nek nyilatkozva a koncentráció hiányáról beszélt, kiemelte, egy Debrecen szintű csapatnak nem szabad három gólt kapnia szögletből.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS:
SIÓFOK-DEBRECEN 4-1 (4-0)
Siófok, 1000 néző. Vezette: Iványi (Farkas, Medovarszki)
SIÓFOK: Molnár - Mogyorósi, Fehér, Graszl, Novák - Homma, Tusori, Kecskés (Ludánszki 69.), Lukács (Piller 76.) - Sowunmi (Délczeg 88.), Ivancsics. Vezetőedző: Mihalecz István.
DEBRECEN: Malinauskas - Varga J., Komlósi, Máté, Laczkó - Czvitkovics (Bódi 67.), Bódi, Ramos, Szakály - Coulibaly (Szilágyi 46.), Kabát (Yannick 46.). Klubmenedzser: Herczeg András.
Gólszerző: Tusori (11., 44.), Sowunmi (19., 29.) ill. Szakály (50. - 11-esből)

90+3.: Vége a mérkőzésnek.
50.: Kezezés után tizenegyest kapott a Debrecen, Szakály szépített. 4-1.
Félidő: Emberemlékezet óta nem kapott ekkora verést egy félidő alatt magyar bajnokin a hajdúsági együttes, sőt akár nagyobb is lehetne a különbség.
44.: Tusori lefordult Bódiról, majd tíz méterről nem hibázott. 4-0.
29.: Sowunmi második találatát szerezte, hat méterről bólintott a kapuba. 3-0.
19.: Sowunmi 14 méterről lőtt szép, kapufás gólt. 2-0.
11.: Tusori szöglet után úgy 6 méterről bólintott a hálóba, a labda a lábak között talált utat a jobb alsóba. 1-0.
1.: Elkezdődött a mérkőzés.