KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BFC SIÓFOK"
Még nem adta fel a Siófok 2013. május 18. 18:14 Az Újpest 2-1-re győzött Vácon a már kiesett Eger vendégeként a labdarúgó NB I 28. fordulójának szombati játéknapján. A Siófok hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Pécset így megőrizte reményét a bennmaradásra, hiszen öt pontra csökkentette a hátrányát a pénteken vereséget szenvedett Pápával szemben.

A Siófok reménykedhet, az Egernek lőttek 2013. május 4. 20:53 A kiesés elkerüléséért küzdő Siófok hazai pályán 2-1-re legyőzte a Kaposvárt a labdarúgó NB I 26. fordulójának szombati játéknapján, így hátránya öt pontra csökkent a még bennmaradást érő 14. helyen álló Pápával szemben. Az Eger viszont újabb kudarcával a kiesés szélére sodródott, ugyanis kilenc pont maradt a lemaradása négy körrel a vége előtt.

Időpontváltozás az NB I-ben 2013. május 2. 18:35 Megváltozott a labdarúgó NB I hétvégi, 26. fordulójában az FGSZ Siófok-Kaposvári Rákóczi mérkőzés kezdési időpontja. A szombati találkozó 16.00 óra helyett 18.30-kor kezdődik.

Feltámadt a Siófok! 2013. április 19. 19:11 A második helyezett MTK Budapest meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett az utolsó előtti Siófok vendégeként a labdarúgó NB I 24. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. A bennmaradásért küzdő hazaiak az elmúlt három mérkőzésükön hét pontot gyűjtöttek, legutóbb a Diósgyőrt küldték haza 3-0-val. Az MTK egymás után másodszor kapott ki.

Pintér győzelemmel tért vissza a Győrhöz 2012. március 9. 20:28 Az első félidő végén még kifütyülték, a végén már vastapssal jutalmazták Pintér Attila vezetőedzőt, aki győzelemmel tért vissza a Győr labdarúgócsapatához: együttese 4-1-re nyert a vendég Siófok ellen a labdarúgó NB I 19. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Vidi: nyolc perc alatt négy gól, 7-0 2011. november 19. 17:09 Gólfesztivált rendeztek a Sóstói Stadionban, a labdarúgó NB I 16. fordulójában, a Vidi Alves mesterhármasával, Nikolics duplájával, Oliveira és Sándor góljával kivégezte a kiesőjelölt Siófokot. A hajrában nyolc perc alatt négyet vágtak a fehérvári huszárok. Elek Ákos a padra sem fért fel.

Lendületben a Fradi: ismét nyert! 2011. október 30. 19:54 A Ferencváros sorozatban harmadik bajnokiját is megnyerte, a Pápa és az Újpest után a Siófokot is legyőzte a labdarúgó NB I 14. fordulójában, Pölöskey pontos fejesére és Hakola bombagóljára nem érkezett válasz. A színvonal hagyott kívánnivalót maga után, de a fővárosiak ebből aligha csinálnak lelkiismereti kérdést.

Botlott, de veretlen maradt a Loki 2011. szeptember 9. 19:51 Nem született gól a Siófok-Debrecen mérkőzésen a labdarúgó NB I 8. fordulójának nyitányán. Az alacsony színvonalú találkozón a Loki Dajan Simac kiállítása miatt a 64. perctől kezdve emberhátrányban futballozott. A hazaiaknak több lehetősége volt, a vendégek talán túlzottan is visszafogottan játszottak. A hajdúsági alakulat ugyan nyolcadik bajnokiján első döntetlenjét szedte össze, de legalább megőrizte veretlenségét. Már csak a Győr százszázalékos.

Bombagóllal győzött a Diósgyőr - videó 2011. augusztus 27. 17:59 A Diósgyőr hátrányból felállva, egy bombagóllal fektette két vállra a Siófokot a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A spanyol Luque lába a 80. percben, 1-1-nél mintegy 20 méterről sült el, a labda pedig védhetetlenül vágódott a bal felsőbe!

Megint nem nyert a Videoton 2011. augusztus 17. 21:01 A Videoton csupán gól nélküli döntetlent játszott a Siófokkal a labdarúgó NB I első fordulójából elmaradt mérkőzésen.