A Szpartak otthonában nyertek Husztiék

Létrehozva: 2012. március 31. 18:48
Huszti Szabolcs csapata, a Zenit Moszkvából vitte haza a három pontot, miután 2-1-es győzelmet aratott a Szpartak csapata felett az orosz Premier-liga rájátszásának 7. fordulójában, szombaton. A szentpéterváriak Szemak góljával már a 10. percben vezetést szereztek, majd a 63-ban Kerzsakov büntetőjével tovább növelték az előnyüket. Dzjuba szépíteni tudott a lefújás előtt öt perccel. A magyar válogatott labdarúgó a rendes játékidő utolsó perceiben csereként kapott szerepet. A fővárosiak legyőzésével a Zenit továbbra is vezeti a felsőház tabelláját. Dzsudzsák Balázsra fővárosi derbi vár a Dinamóval vasárnap este, a Lokomotiv otthonában.

OROSZ BAJNOKSÁG, FELSŐHÁZ, 7. FORDULÓ:
Szpartak Moszkva-Zenit Szentpétervár (0-1) 1-2 (Dzkjuba 85., ill. Szemak 10., Kerzsakov 63.- 11-esből)