Őrült meccset bukott el a Miami Heat

Szerző: shLétrehozva: 2010. november 10. 10:00
Hiába jegyzett LeBron James tripla-duplát, dobott Dwayne Wade 39 pontot, a Miami Heat hosszabbításban mégis vereséget szenvedett a Utah Jazztől az észak-amerikai kosárlabdaliga keddi játéknapján. Hogyan lehetséges ez?

A vendégek ifjú nagyágyúja, Paul Millsap 19-28-as mezőnymutatóval karriercsúcsot jelentő 46 pontot termelt, a mezőny egyik legjobb irányítója, Deron Williams pedig 21 pontig és 14 gólpasszig jutott.

Továbbra is két veretlen csapat van a bajnokságban, Kobe Bryant 33 egységének köszönhetően a Los Angeles Lakers (8-0-s mérleggel áll) a vártnál nehezebben, de legyőzte a Minnesota Timberwolvesot, a New Orleans Hornets (7-0) pedig a Los Angeles Clipperst.

Teljes csődöt mondott a Denver védelme Indianapolisban, ahol az elmúlt két meccsén mindössze 82,5 pontot átlagoló Pacers 20-21-es mezőnymutatóval 54-et szórva a harmadik negyedben (4. legtöbb egy játékrész alatt az NBA-ben) 144-113-ra győzött.