KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "INDIANA PACERS"
A Pacers és a védekezés magasiskolája 2013. december 5. 09:41 Legfőbb fegyverével, a védekezésével nyert a ligaelső Indiana Pacers a Utah Jazz otthonában, ami nyolc év után először sikerült az NBA-csapatnak. A Jazz három negyed után még vezetett, de a hajrában időnként tanácstalannak tűnt, és végül 86 ponttal, vesztesen fejezte be a találkozót. A java csak most jön a Pacers számára: a San Antonio és az Oklahoma következik. Utóbbi egyébként otthagyta a fogát Portlandben a játéknapon.

Nincs ellenfele a Chicagónak, Miaminek 2011. április 22. 09:05 A két hazai győzelem után idegenben sem kegyelmezett ellenfelének a Miami Heat és a Chicago Bulls az NBA rájátszásának első fordulójában. A Derrick Rose vezette michiganiek négy ponttal győztek Indianapolisban, a floridaiak hattal Philadelphiában, ezzel egy sikerre kerültek a főcsoport elődöntőjétől. Szépített a Dallas Mavericks ellen a Portland Trail Blazers nyugaton, ott az álllás 2-1 Dirk Nowitzkiék javára.

A Spurs a nyugati bajnok, egy hely kiadó 2011. április 7. 09:05 A Los Angeles Lakers zsinórban harmadik vereségével és a San Antonio Spurs újabb győzelmével eldőlt a Nyugati Főcsoport sorsa az NBA-ben a texasiak javára.

A sírból jött vissza a Miami 2011. február 9. 09:11 A Miami Heat 14 pontos hátrányt ledolgozva nyert 117-112-re a vendég Indiana Pacers ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján. A hazaiaknál a liga kétszeres MVP-je, LeBron James 41 pontot dobott, 13 lepattanót szedett és adott 8 asszisztot.

Beégett a Heat, megállíthatatlan a Spurs 2010. november 23. 09:08 Szaporodnak a gondok a Miami Heatnél, vasárnap a szupercsapat hónapokra elveszítette legjobb lepattanózóját, Udonis Haslemet, kedden pedig legutóbbi kilenc meccsén ötödik vereségét szenvedte el.

Őrült meccset bukott el a Miami Heat 2010. november 10. 10:00 Hiába jegyzett LeBron James tripla-duplát, dobott Dwayne Wade 39 pontot, a Miami Heat hosszabbításban mégis vereséget szenvedett a Utah Jazztől az észak-amerikai kosárlabdaliga keddi játéknapján. Hogyan lehetséges ez?

40 pontig jutott az NBA új kedvence 2010. január 10. 10:00 A két éve a játékosbörzén az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságba (NBA) bekerült Kevin Durant lassan kezd a LeBron James illetve Kobe Bryant által képviselt magasságokba emelkedni a ligában. Az Oklahoma City Thunder 206 centis támadója szombaton az Indiana Pacers kosarát terhelte 40 ponttal ráadásul mellé 12 lepattanót szerzett, így csapata 36. meccsén 20. győzelmét aratta, szemben a tavalyi 23-59-es mérleggel.

Szívroham és győzelem Indianapolisban 2009. február 11. 07:11 Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának 103. játéknapján, közép-európai idő szerint keddről szerdára virradóra kilenc mérkőzést rendeztek, amelyeken hat hazai és három vendéggyőzelem született. A legtöbb izgalmat az Indiana Pacers–Cleveland Cavaliers találkozóra kilátogató nézők élhették át, ahol a kiélezett hajrában vitatható játékvezetői ítéletek borzolták a kedélyeket. Az idegtépő büntetődobásokból a pályaválasztó jött ki jobban.

Hogy tudtál innen kikapni, Lakers? 2008. december 3. 08:33 Hihetetlen körülmények között, 15 pontos előnyt elszórakozva az utolsó negyed utolsó századmásodpercében kapott ki a Los Angeles Lakers 118-117-re Indianában az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. Ez pedig azt jelenti, hogy az összesített tabellán a bajnoki címvédő Boston Celtics mögé, a második helyre csúszott vissza Kobe Bryant alakulata.

Indianapolisban kapott ki a címvédő 2008. november 2. 07:25 Tizennégy mérkőzést vívtak az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának ötödik játéknapján. Elszenvedte első vereségét a címvédő Boston Celtics, amely így biztosan nem kezdi úgy a szezont, mint egy évvel ezelőtt. Továbbra is hibátlan a Los Angeles Lakers, a New Orleans Hornets, a Utah Jazz, a Houston Rockets, a Detroit Pistons és a Toronto Raptors.