Fradit vert a Vasas, megvan a bronz

Szerző: shLétrehozva: 2010. március 26. 21:38
Vasárnap a futballpályán találkozik egymással a Ferencváros és a Vasas, a pénteki, jégen lejátszott „első” meccset ugyanakkor az angyalföldiek nyerték. Egészen pontosan 5-1-re, miután a Vasas Bp. Stars harmadik lett a jégkorong ob I-ben.

Jégkorong, a 3. helyért, 4. mérkőzés:
Ferencváros - Vasas Bp. Stars 1-5 (0-0, 0-2, 1-3)
A párharc végeredménye: 3-1 a Vasas javára

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó bronzcsata negyedik mérkőzésén megint a Vasas nyert, így teljesen megérdemelten végzett a bajnokság dobogójának legalsó fokán.

Az aranyérmet még csütörtök este a Sapa Fehérvár szerezte meg a Dab.Docler legyőzésével.