KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "JÉGKORONG, FÉRFI"
NHL: góleső Edmontonban és Torontóban 2011. november 20. 08:58 Tizenkét mérkőzéssel folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a hazai és a vendégcsapatok egyformán hat győzelemnek örülhettek. A játéknap legeredményesebb együttese a Chicago Blackhawkst 9-2-re legyőző Edmonton Oilers volt, de a Washington Capitals ellen 7-1-es sikert elérő Toronto Maple Leafs is rendkívül elégedett lehetett.

Szétlövés okozta a Volán vesztét 2011. november 18. 22:04 Hatalmas csatát hozott a Znojmo vendégjátéka az EBEL alapszakaszának 21. fordulójában, sajnos a Volán járt rosszabbul. A cseh együttes ugyanis szétlövés után múlta fel a magyar bajnok hokicsapatot.

Csúnya vereség a záró fordulóban 2011. november 13. 19:05 A magyar jégkorong-válogatottból rengeteget kivett az olaszok elleni szombati hosszabbításos találkozó, így vasárnap már nem tudta megnehezíteni az osztrákok dolgát. A Négy Nemzet Tornája harmadik helyéért rendezett találkozón Kevin Primeau szövetségi kapitány együttese 4-1-re kikapott, Vas Márton csak 3-0-nál tudott szépíteni.

Osztrák rekordbajnokot vert a Volán 2011. november 6. 20:23 A Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapata hazai környezetben három góllal verte a Klagenfurt, az osztrák bajnokság legtöbbszörös győztesét, amely ezzel a második helyre esett vissza a tabellán, miközben a székesfehérváriak az ötödikről a negyedikre léptek előre. Most hosszabb szünet következik az EBEL-ben; a Volán legközelebb, november 18-án a cseh Orli Znojmo csapatának ad majd randevút.

Gólparádé az NHL-ben 2011. november 5. 10:03 Hat mérkőzéssel folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a hazai csapatok négy, a vendégegyüttesek két győzelemnek örülhettek. Két helyszínen is a hosszabbítás döntött, a Dallas Stars 7-6-ra múlta felül a Clorado Avalanche-t, az utolsó találatot az amúgy duplázó Loui Eriksson ütötte a ráadás közepén (63:55).

NHL: remekelt a Vancouver Canucks 2011. október 30. 09:59 Tizenhárom összecsapással folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a hazai együttesek tíz, a vendégcsapatok mindössze három összecsapást követően örülhettek győzelemnek. A Vancouver Canucks látványos csatában, 7-4-re múlta felül a Washington Capitalst, Alexander Edler, Chris Higgins és Maxim Lapierre is duplázott.

NHL: ismét nem ment a Red Wingsnek 2011. október 29. 10:03 Négy találkozóval folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a hazai és a vendégcsapatok egyformán két-két győzelemnek örülhettek. A Detroit Red Wings az előző két szezon rájátszásában a San Jose Sharksszal szemben esett ki és ezúttal sem sikerült a visszavágás. A Cápák 4-2-re nyertek idegenben.

NHL: vége a Columbus rossz sorozatának 2011. október 26. 09:14 Kilenc találkozóval folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a hazai együttesek azonban csak három győzelemnek örülhettek. Közéjük tartozott az eddig nyeretlen Columbus Blue Jackets is, amely 4-1-re múlta felül a szerény teljesítményt nyújtó Detroit Red Wingst.

NHL: kilencgólos dráma Anaheimben 2011. október 24. 09:07 Egy találkozóval folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): a Phoenix Coyotes elképesztő izgalmak után 5-4-re nyert az Anaheim Ducks arénájában. A vendégek a záró harmad előtt 5-3-ra vezettek, erre Ryan Getzlaf már csak egy találattal tudott válaszolni.

NHL: jobbak voltak a vendégcsapatok 2011. október 21. 09:11 Tizenegy találkozóval folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL): öt mérkőzést követően a hazai, hat összecsapás után a vendégcsapat örülhetett a győzelemnek. A szezont a vártnál rosszabb eredményekkel kezdő legutóbbi döntős, a címvédő Boston Bruins, valamint a finalista Vancouver Canucks egyaránt magabiztos sikert aratott.