KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FERENCVAROS_JEGKORONGCSAPAT"
Ötödik meccs dönt a döntősről 2012. március 12. 21:26 A Ferencváros izgalmas csatában 5-3-ra győzött a Miskolci Jegesmedvék ellen, így 2-2-re alakította a párharc állását a jégkorong OB I elődöntőjében.

Nyert a Fradi 2011. október 10. 20:59 Az FTC 3-1-re nyert a vendég Miskolc ellen a magyar-román jégkorong-bajnokság, a MOL Liga hétfői játéknapján.

A jégen sem megy a Fradinak 2011. szeptember 25. 21:24 A Sapa Fehérvár AV19 farmcsapata és a HSC Csíkszereda is fölényes győzelmet aratott hazai pályán a magyar-román jégkorongbajnokság, a MOL Liga vasárnapi mérkőzésein.

A Fradi 11 gólos mérkőzést nyert meg 2011. szeptember 12. 21:23 A Ferencváros hazai környezetben - többek között a mesterhármast jegyző finn Teemu Heikkinen remek játékának köszönhetően - 7-4-re legyőzte a Steaua Rangers együttesét a magyar-román jégkorongbajnokság, a MOL Liga hétfői mérkőzésén.

Ideiglenes edző a Fradi hokicsapatánál 2010. november 23. 13:57 Ideiglenesen Fekti Bálint lett az FTC-Orangeways jégkorongcsapatának vezetőedzője, miután Prakab Gábor hétfőn lemondott.

A Fradinak is lesz jégpályája 2010. május 12. 10:39 A fővárosi jégkorongcsapatok közül utolsóként a Ferencvárosnak is lesz saját jégpályája - nyilatkozta a klub elnöke, Rieb György, a jégkorong.blog.hu-nak. A népligeti létesítmény október elejére lesz kész, így ősztől már nem kell bérbe venni a jelenleg használt pesterzsébeti csarnokot.

Fradit vert a Vasas, megvan a bronz 2010. március 26. 21:38 Vasárnap a futballpályán találkozik egymással a Ferencváros és a Vasas, a pénteki, jégen lejátszott „első” meccset ugyanakkor az angyalföldiek nyerték. Egészen pontosan 5-1-re, miután a Vasas Bp. Stars harmadik lett a jégkorong ob I-ben.

Korábbi NHL-edző a Fradi élén 2009. július 25. 18:10 Az ezentúl másodedzőként foglalkoztatott Pindák László helyett a kanadai Rick Leach lett a Ferencváros hokicsapatának vezetőedzője. A 48 éves szakember korábban megfordult az NHL-ben és az OHL-ben is, illetve irányította hazánkban a Bp. Stars csapatát is.

Új kapusa van a Fradi hokicsapatának 2009. július 4. 19:27 Budai Krisztián személyében válogatott kapust szerződtetett a Ferencváros jégkorongcsapata. A világbajnokságot is megjárt hálóőr a szlovák Kezmarok együttesét hagyja ott a zöld-fehérek kedvéért. A portás egy esztendőre írt alá régi-új klubjához.

Az Acélbikák nekimennek a Volánnak is 2009. március 3. 22:07 A Dunaújváros nyert a jégkorong ob I negyeddöntőjének harmadik, mindent eldöntő összecsapásán hazai pályán kedd este. Az Acélbikák a Fradi elleni 6-2-es hazai sikerrrel kvalifikálták magukat a négy közé, ahol az Alba Volán lesz az ellenfelük csütörtöktől.