KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VVV VENLO"
Ezt még Torres is berúgta volna – videó 2011. november 21. 20:50 Fernando Torres chelsea-s pályafutása során már tucatnyi ziccert elszórakozott, de amit a Venlo támadója kihagyott a Groningen ellen a hétvégén, az a Kölyöknek is becsületére vált volna. Ahmed Musa a kapus mellett elhúzta a labdát, a két védő verve volt, de a bal sarkot így sem találta el. A mérkőzésből ekkor már csak öt perc volt vissza, csapata pedig kikapott 2-1-re. Mit kaphatott utána az öltözőben…

Brutális gól a PSV hálójában - videó 2011. szeptember 12. 17:35 Ezt nagyon, de nagyon eltalálta Josida Maja, a VVV Venlo játékosa a vasárnapi PSV elleni 3-3-re végződött holland élvonalbeli bajnokin. A futballista egy jobb oldali beadás után kapásból ágyúzott Dzsudzsák Balázs volt klubjának hálójába.

Nulla kettőről jött vissza az Ajax 2011. augusztus 21. 19:12 Az Ajax 2-0-s hátrányból egyenlített Venlóban az Eredivisie 3. fordulójában. Ahmend Musa duplájára Theo Janssen és Kolbeinn Sigbórsson válaszolt két perc leforgása alatt, a hajrában már nem tudtak fordítani. Az amszterdamiak először hullajtottak pontot a bajnokságban, a De Graafschapnak négyet, a Heerenveennek korábban ötöt hintettek. Immár egyedüliként a Twente százszázalékos. A PSV alig negyven perc alatt elintézte a pontok sorsát a Den Haag ellen, ennyi időre volt szüksége ahhoz, hogy három gólt hintsen. Az eindhoveni gárda jelenleg hatodik.

Leigazolták a másfél éves srácot - videó 2011. április 28. 14:14 Ez alighanem világcsúcs! Nem őrültünk meg, nem forgattuk vissza az idő kerekét április 1-jére!!! A magyar válogatott Tóth Balázst is foglalkoztató Venlo ugyanis 10 évre (!!!) leigazolta Baerke van der Meijt. A fiatalember a világhírű videómegosztón lett népszerű, háromszor is beemelte a labdát…

Elmarad a magyar csata 2010. december 5. 16:07 A pálya használhatatlansága miatt elmarad a vasárnap délutánra tervezett Venlo-Roda mérkőzés a holland labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. A hazaiaknál Tóth Balázs, míg a vendégeknél Bodor Boldizsár alighanem a kezdőcsapatban kapott volna helyet.

Újabb válogatottunk igazolt Hollandiába! 2010. augusztus 5. 18:03 Fülöp Mártonhoz hasonlóan Tóth Balázs is elhagyta klubját. A belga Genktől a játékos szerint jobb bajnokságban szereplő holland Venlóhoz került egy évre, kölcsönbe.

Már a rajtnál elcsúszott a PSV 2009. augusztus 2. 20:35 Felsült a 21-szeres holland bajnok PSV Eindhoven a holland bajnokság 2009-2010-es idényének nyitányán. Dzsudzsák Balázs csapata drámai körülmények között vesztett két pontot az újonc Venlo ellen. A magyar szélső gólpasszt adott a 3-3-ra végződő meccsen.