KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VÍZILABDA, NŐI"
Nem jutottak a nyolc közé női pólósaink 2011. július 23. 10:43 Egyetlen góllal kikapott Ausztráliától a magyar női vízilabda-válogatott szombaton, így nem jutott be a negyeddöntőbe a sanghaji vizes világbajnokságon. A csapat így a 9-12. helyért folytatja, hétfőn Spanyolország vagy Kína lesz az ellenfele.

Elbuktuk a Szuperdöntőt 2011. május 22. 15:27 A görögöktől (8-7) és a spanyoloktól (14-11) elszenvedett vereség után harmadik athéni meccsét, a brit csapat ellenit megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a Világliga A jelű európai selejtezőcsoportjában. Ezzel négyesében a harmadik lett, s nem került be a Vl úgynevezett Szuperdöntőjébe.

Vízilabda Eb-t rendez Budapest 2011. május 13. 19:13 Budapest ad otthont a 2014-es férfi és női vízilabda Európa-bajnokságnak a reykjavíki LEN-ülés (Európai Úszó Szövetség) döntése értelmében.

Nincs párja a szentesi lányoknak 2010. november 21. 15:58 A Szentes szoros meccsen végül eggyel megverte a Szegedet a női vízilabda Magyar Kupa fináléjában. A döntő legeredményesebb játékosa a szegedieket erősítő Drávucz Rita lett.

Győzelemmel búcsúztak a pólós hölgyek 2010. szeptember 8. 16:52 Sikerült a visszavágás. győzelemmel fejezte be szereplését a magyar női vízilabda-válogatott a zágrábi Európa-bajnokságon. Petrovics Mátyás együttese az ötödik helyet szerezte meg, miután 10-7-re nyert a spanyolok ellen.

Nem szerezhetnek érmet a pólós hölgyek 2010. szeptember 6. 18:41 Sajnos nem történt meglepetés a negyeddöntőben, a jóval esélyesebb orosz női vízilabda-válogatott 12-9-re legyőzte a magyar együttest a zágrábi Európa-bajnokságon. Petrovics Mátyás csapata így az ötödik helyért küzdhet, először szerdán a spanyol-olasz találkozó vesztesével.

Továbbjutottak a női pólósok is 2010. szeptember 4. 16:20 Az olimpiai bajnok hollandok elleni győzelem és a spanyoloktól elszenvedett vereség után döntetlennel zárta a csoportkört a magyar női vízilabda-válogatott a zágrábi Európa-bajnokságon. Petrovics Mátyás együttese 10-10-re végzett a németekkel, így továbbjutott.

Nem jutottak a négy közé a pólósok 2010. augusztus 20. 10:09 A magyar női vízilabda-válogatott már nem nyerheti meg a Világkupa döntőjét, miutána negyeddöntőben súlyos, 10-5-ös vereséget szenvedett az Egyesült Államoktól. Petrovics Mátyás csapata három negyeden át jól tartotta magát, de az utolsó felvonást 6-1-re bukta el.

Magyar pólós vereség a Világkupán 2010. augusztus 17. 11:32 A magyar női vízilabda-válogatott kikapott a kanadai csapattól az Új-Zélandon zajló Világkupa keddi, nyitófordulójában. A viadal honlapja szerint Petrovics Mátyás szövetségi kapitány együttese 14-10-es vereséget szenvedett, és szerdán a győzelemmel rajtoló kínai csapat lesz az ellenfele.

Vereség: hatodikak a magyar pólósok 2010. július 4. 10:21 A magyar válogatott a 6. helyen végzett a női vízilabda Világliga kaliforniai nyolccsapatos Szuperdöntőjében, miután a zárónapi helyosztón egy góllal kikapott Kína legjobbjaitól.