KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VADOCZ_KRISZTIAN"
Vadócz a 27-szeres bajnokhoz igazolt 2015. február 16. 15:25 Vadócz Krisztián a 27-szeres svájci bajnok Grasshoppers labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását.

Pontot érő Vadócz-gól Dániában 2012. szeptember 23. 21:03 Vadócz Krisztián gólt szerzett, csapata, az Odense pedig 2-2-es döntetlent játszott a Horsens otthonában a dán labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában vasárnap. A magyar középpályás a 18. percben, egy szöglet után volt eredményes, 1-1-re alakítva az állást. Edzője a 83. percben cserélte le. A vendégek nem lehetnek maradéktalanul elégedettek a döntetlennel, elvégre a 41. perctől emberelőnyben futballoztak. Az Odense ötödik a tizenkét csapatos pontvadászatban, hat ponttal van lemaradva az éllovas Köbenhavntól.

Vadócz Dániába szerződött 2012. szeptember 6. 19:34 Vadócz Krisztián döntött, és egy évre aláírt a dán élcsapat Odenséhez. A hírt az együttes hivatalos honlapja erősítette meg. A sportigazgató agyba-főbe dicsérte a magyar válogatott középpályást.

Kirakta egyik magyarját a Nijmegen 2012. június 7. 19:41 Nem hosszabbítja meg Vadócz Krisztián júniusban lejáró szerződését a holland bajnokságban szereplő NEC Nijmegen labdarúgócsapata - mindezt a klub technikai igazgatója, Carlos Aalbers erősítette meg.

Vadócz győztes gólja Hollandiában - film 2011. szeptember 21. 12:05 A vártnál ugyan sokkal nehezebben, de végül továbbjutott a második fordulóból a NEC Nijmegen a Holland Kupában, hosszabbítás után 4-2-re győzte le a második ligás Fortuna Sittardot. A vendégcsapat harmadik találatát a 113. percben Vadócz Krisztián rúgta, aki először volt eredményes ebben a szezonban.

Vadócz ismét a holland bajnokságban! 2011. augusztus 31. 19:36 A magyar válogatott középpályás Vadócz Krisztián visszatér a holland NEC Nijmegenhez az Osasunától, egyéves szerződést írt alá. A hír hivatalos.

Gera és Vadócz nem utazik a selejtezőre 2011. június 5. 15:36 A magyar válogatott tagjai vasárnap kora délután találkoztak, és folytatták felkészülésüket a keddi, San Marino elleni Európa-bajnoki selejtezőre.

Vadóczék 0-2-ről verték meg a Sevillát 2011. május 12. 09:21 Vadócz Krisztián végig a pályán volt a 27. percre kétgólos hátrányba került, majd onnan a második félidőben fordító Osasunában a La Liga 36. fordulójának zárómérkőzésén. A pamplonaiak győzelmükkel lényegében biztosították tagságukat az élvonalban, öt pontra vannak a kiesőzónától.

Vadócz-gólpassz Pintérék ellen 2011. május 8. 22:57 Kimászott a kiesőzónából és rögtön a 14. helyre jött előre a Zaragoza otthonában 3-1-re győzött Osasuna a La Liga 35. fordulójának zárómérkőzésén. A vendégeknél gólpasszt jegyzett Vadócz Krisztián az 55. perctől volt a pályán, a 17. helyre visszacsúszott hazaiaknál Pintér Ádámot nem nevezték a keretbe.

Égett a Valencia, fordított a Villarreal 2011. május 1. 22:57 Vadócz Krisztián nélkül győzte le 1-0-ra az Osasuna odahaza a Valenciát a La Liga 34. fordulójában, s mivel a Villarreal fordított a Getafe ellen, újra nyílttá vált a bronzcsata. Négy körrel a vége előtt három ponttal vezetnek csupán a Denevérek a spanyol pontvadászatban, igaz, az utolsó előtti játéknapon a Sárga Tengeralattjáró még fogadja a Real Madridot.