KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "U21"
U21: elkerülhető vereség Ausztria ellen 2013. október 10. 19:08 U21-es válogatottunk két győzelem után egy vereséggel folytatta szereplését Eb-selejtező csoportjában, Győrben, Ausztria korosztályos legjobbjai ellen, csütörtök este. "Nemzetközi szinten nem fér bele ennyi hiba a játékba, főleg egy ilyen erős ellenféllel szemben" - nyilatkozta a szövetségi edző a meccs után az mlsz.hu-nak.

U21-es Eb: spanyol siker, német kudarc 2013. június 6. 23:40 Olaszország után Spanyolország és Hollandia is győzelemmel kezdett az Izraelben zajló U21-es labdarúgó Európa-bajnokság első fordulójában. A hispánok a Real-reménység Álvaro Morata kései fejesgóljával gyűjtötték be a három pontot, a hollandok javára is egy bólintás döntött, Leroy Feré, aki a németek ellen talált be egy remek színvonalú, látványos meccs 90. percében. Nézd meg az összefoglalót videón!

Halálcsoport az U21-es Eb-n 2012. november 28. 18:25 Elkészítették a jövő évi, Izraelben rendezendő U21-es labdarúgó Európa-bajnokság sorsolását szerda kora este Nyonban. Anglia és Olaszország nem panaszkodhat, a B-jelű kvartettben viszont ott találjuk a legutóbbi három kiírás győztesét, és a továbbjutásra szintén eséllyel pályázó oroszokat.

U21-es válogatott: négyből semmi 2011. november 15. 18:51 Negyedik Eb-selejtezőjén negyedik vereségét szenvedte el a magyar U21-es labdarúgó-válogatott kedd este Casaranóban, az olasz csapat vendégeként. A korosztályos Squadra Azzurra Gabbiadini és Paloschi góljával nyert, és 15 pontjával vezet a 7-es számú csoportban. A mieink 0 ponttal a 4. helyen állnak, egyedül Liechtensteint előzik meg.

U21: telt ház vár ránk Olaszországban 2011. november 14. 22:39 Róth Antal az olaszok elleni keddi Eb-selejtező időpontjában és helyszínén, a casaranói stadionban tartott bő egyórás edzést az U21-es keret tagjainak. Mindenki bevethető lesz a meccsen, amelyre táblás házat várnak.

A 92. percben nyertek Futácsék Walesben 2011. augusztus 10. 21:07 Az Írország elleni szeptember elsejei Eb-selejtezőre készülő magyar U21-es labdarúgó-válogatott 2-1-es győzelmet aratott Wales ellen. A Gulácsi Péter - Szokol Zsolt, Fiola Attila, Fodor Ferenc, Sváb Dániel - Nagy Dániel, Simon Ádám - Bódi Ádám, Gosztonyi András, Balázs Benjámin - Futács Márkó összeállításban pályára lépő gárda Haraszti 92. percben szerzett góljával verte meg a szigetországiakat.

U21: spanyol-svájci finálé az Eb-n 2011. június 22. 23:32 Spanyolország és Svájc egyaránt a hosszabbításban tudta csak döntőbe verekedni magát a dániai U21-es labdarúgó Európa-bajnokságon. A hispánok végül 3-1-re verték meg Fehéroroszországot úgy, hogy a 89. percben egyenlítettek. A helvétek a csehekkel játszottak góltalan rendes játékidőt, hogy aztán a ráadás második félidejében egy távoli lövéssel diadalmaskodhassanak.

U21: Kolumbia a befutó 2011. június 11. 13:44 Kolumbia csapata nyerte meg a hagyományos touloni utánpótlás labdarúgótornát: a dél-amerikai együttes a döntőben tizenegyesekkel múlta felül a házigazdákat. A harmadik helyen az olaszok végeztek.

U21-es Eb Carroll és Wilshere nélkül 2011. május 24. 11:15 Győzött a Liverpool és az Arsenal, két felnőtt válogatottban is bemutatkozott sztárja, Jack Wilhsere és Andy Carroll nélkül utazik el a júniusi U21-es Európa-bajnokságra az angol korosztályos csapat.

Kifogott a kapuson a hazaadás - videó 2011. március 30. 16:00 Valószínűleg soha nem tudtuk volna róla, hogy a keddi mérkőzésdömping kellős közepén játszottak egy U21-es Eb-selejtezőt Andorra és Wales részvételével, ha nem alakítanak egyet a miniállam játékosai. Armand Fajardo az egyik szigetországi támadó nyomása alatt hazagurított, ám kapustársa, Oriol Oliva hatalmas lyukat rúgott, a labda pedig meg sem állt a kapuig. Igazán fájó lehet a srácoknak a baki, mert ezzel a góllal kaptak ki 1-0-ra.