KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TIMAR_KRISZTIAN"
Meg kell műteni az Oldham magyarját 2010. február 1. 15:51 Térdsérülést szenvedett Tímár Krisztián, a Plymouth Argyle-tól az Oldhamnek kölcsönadott magyar válogatott védője. A futballista lába olyan rossz állapotba került, hogy elkerülhetetlenné vált a műtéti beavatkozás.

Kölcsönadták Tímár Krisztiánt 2010. január 1. 16:23 Január végéig a harmadik osztályban szereplő Oldham Athletic labdarúgója lesz kölcsönben Tímár Krisztián, a második ligás Plymouth játékosa. Ezt az Oldham közölte hivatalos honlapján.

Eligazolhat a bakizó magyar válogatott 2009. szeptember 8. 12:20 Országot nem, csapatot viszont nagy valószínűséggel vált majd Tímár Krisztián, a magyar válogatott középhátvédje. A svédek elleni mérkőzésen nagyot hibázó játékos nem élvezi Paul Sturrock, a Plymouth Argyle menedzserének bizalmát, így a klub a kölcsönadását fontolgatja. Angol lapértesülések szerint a harmadosztályban szereplő Millwallnál pedig tárt karokkal várják a 29 éves, ferencvárosi nevelésű bekket.

Tímár Krisztián: Borzasztóan sajnálom! 2009. szeptember 6. 18:49 Nincs annál kegyetlenebb egy futballista számára, amikor hazája képviseletében egy ilyen szituációban hibázik. Tímár Krisztián a megsérült Juhász Rolandot váltotta a szombat esti Magyarország-Svédország (1-2) labdarúgó világbajnoki selejtezőn, aztán hiába pótolta szinte tökéletesen az Anderlecht védőjét, ahogy az óra a 94. percre váltott jött egy labda, no, meg Zlatan Ibrahimovic...A hátvéd nem érti az egészet, még maga sem talált magyarázatot a történtekre.

Véget érhet Tímár angliai álma 2009. május 19. 15:05 Minden bizonnyal távozik a Plymouth Argyle együttesétől Tímár Krisztián, az angol másodosztályú klub magyar védője. A játékos ebben a szezonban csupán tizenhárom bajnokin jutott szóhoz kezdőként, és ezt nagyon kevesli a 2007/08-as szezonban a csapat legjobbjának megválasztott légiós.

Most Priskin-gól nélkül nyert a Watford 2009. április 5. 00:03 Priskin Tamás ugyan 53 percet töltött a gyepen a Watford színeiben a Doncaster otthonában, ám ezúttal nem tudott betalálni. A Darazsak azért nyertek így is 2-1-re a másodosztályú angol labdarúgó-bajnokság (Championship) 41. fordulójában. Lipták Zoltánnak tíz perc jutott a Southampton színeiben a Charlton Athletic elleni. A Szentek hazai pályán 3-2-re kaptak ki a londoni csapattól. Tímár Krisztián és Buzsáky Ákos sérülés miatt nem tudtak csapataik rendelkezésére állni.

Priskin Tamás döntött Londonban! 2009. március 7. 18:31 Priskin Tamás volt az angol másodosztály (Championship) 37. fordulójának magyar hőse, a csatár 83. percben, 2-2 után szerzett találata három pontot ért a Watfordnak a Chalton Athletic vendégeként, a Valley-ben. Gyepes Gábor megint gond nélkül nyert csapatával, Tímár 65 percet kapott csereként a Readinggel szemben pontot szerző Plymouthban. Lipták Zoltánnak hat minutum is elég volt ahhoz, hogy sárga lapot gyűjtsön be Atkinson bírótól.

Tímár nélkül is megverték Priskinéket 2009. március 3. 22:44 Gyepes Gábor győztes mérkőzést játszott végig a feljutásért küzdő Cardiff Cityben, Lipták Zoltán az utolsó percekre állt be az Ipswichben papírformát felborító Southamptonban az angol labdarúgó-másodosztály (Championship) 36. fordulójában. Magyar rangadót rendeztek Plymouthban, Tímár Krisztián az oldalvonal mellől figyelhette, hogyan szenvedi el idénybeli 22. vereségét Priskin Tamás együttese, a Watford.

Tímárékat a sereghajtó tréfálta meg 2009. február 14. 21:34 Kétszer játszották ki a magyar válogatott hátvéddel felálló Plymouth Argyle védelmét a Charlton Athletic támadói az angol másodosztályú labdarúgó bajnokság (Championship) hétvégi mérkőzésén. Gulácsi Péter debütált új csapatában, Németh Krisztián nélkül nem tud nyerni a Blackpool.

A magyar védő sem segíthetett csapatán 2009. február 7. 17:55 Az időjárás miatt három mérkőzést is elhalasztottak az angol másodosztályú labdarúgóbajnokság 32. fordulójában. Így sem Gyepes Gábor, sem Priskin Tamás nem léphetett pályára csapataik soros mérkőzésén. Egyedüli magyarként Tímár Krisztián játszhatott, ám sok köszönete neki sem volt benne, hiszen a Plymouth hazai pályán háromgólos vereséget szenvedett a Derby Countytól.