KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SZOMBATHELYI HALADÁS"
Így mutat majd a Haladás új stadionja 2015. január 30. 10:08 Bemutatták a 9,6 milliárd forintos beruházással 2016 végéig felépülő Haladás labdarúgóstadion és multifunkcionális sportkomplexum látványtervét, a városi közgyűlés ülésén a képviselők kérdezhették a tervezőket, később pedig sajtótájékoztatón számoltak be a részletekről.

Csigatempóban Haladás: 12 forduló, 5 gól 2014. október 26. 21:02 Három nyeretlen bajnoki mérkőzés után újra győzött az elmúlt szezonban ezüstérmes Győr: Horváth Ferenc együttese 2-0-ra nyert a Szombathelyi Haladás vendégeként az eltiltását töltő szakvezető nélkül, az NB I 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

Szentesre bízták a Haladást 2014. október 22. 15:30 Szentes Lázár lett a labdarúgó NB I-ben 11 forduló után nyolc ponttal az utolsó előtti helyen álló Szombathelyi Haladás új vezetőedzője. Elődjét, Artner Tamást kedd délelőtt mentették fel a munkavégzés alól.

A Hali-edzőnek is kitelt a becsülete 2014. október 21. 14:24 Felmentették a munkavégzés alól Artner Tamást, a Szombathelyi Haladás labdarúgócsapatának vezetőedzőjét.

Haladás: először nyert a csapat idén 2014. március 14. 19:15 A Haladás megszerezte első tavaszi győzelmét a labdarúgó NB I-ben: Artner Tamás vezetőedző együttese a 20. forduló pénteki nyitómérkőzésén otthon 1-0-ra nyert a Kecskemét ellen. A szombathelyi csapat ezzel öt mérkőzésen át tartó nyeretlenségi sorozatának vetett véget, míg a kecskemétiek három veretlenül megvívott idegenbeli találkozó után kaptak ki újra saját stadionjukon kívül.

Képtelen volt betalálni a Haladás 2012. október 6. 21:34 A Haladás hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Kaposvár együttesével a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának szombati játéknapján.

Megvan a Haladás új vezetőedzője 2011. december 19. 20:27 Artner Tamás lett a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás Sopron Bank új vezetőedzője, aki a vesztegetéssel és kötelességszegéssel gyanúsított Aczél Zoltánt váltja a kispadon.

Veretlenül őszi bajnok a Loki 2011. november 5. 21:27 A listavezető Debrecen Rezes góljával 1-0-ra nyert a Haladás otthonában a labdarúgó NB I 15. fordulójának szombati játéknapján, ezzel veretlenül zárta az őszi szezont.

A 90. percben döntött a Videoton 2011. szeptember 10. 19:51 Bár akadozott a gépezet, és a Haladásnak az első félidőben több komoly helyzete is volt, a címvédő Videoton a 90. percben szerzett Vaskó Tamás-góllal legyőzte a Haladást a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

Ismét elbukott a Ferencváros! 2011. augusztus 21. 19:57 VIDEÓ! A hatodik forduló után is nyeretlen maradt a Ferencváros a labdarúgó NB I-ben, mi több: a fegyelmezetten, szervezetten futballozó Haladás némi szerencsével mind a három pontot elvitte az Üllői útról az eseménydús, feszült hangulatú bajnoki után. Úgy tűnik, a hétközi edzőváltás, valamint Végh Zoltán kapuba állítása sem segített a zöld-fehéreken...