KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SZOLNOKI MÁV FC"
Az Újpest kikapott a sereghajtótól 2011. április 15. 19:01 Az Újpest továbbra sincs megnyugtató távolságra a kiesőzónától, péntek este Szolnokon kapott ki 1-0-ra a sereghajtótól a labdarúgó NB I 23. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Csoda Szolnokon: megtréfálták a Vidit 2011. április 2. 17:14 Bombameglepetés a honi labdarúgó-bajnokságban: a listavezető Videoton nem bírt a sereghajtó Szolnokkal, csak egy pontra volt jó a Tiszaligeti Stadionban.

NB I: potyagóllal csent pontot a Pápa 2011. március 8. 16:16 A labdarúgó NB I első tavaszi fordulójából elmaradt mérkőzésen a Szolnok odahaza játszott 2-2-es döntetlent a Pápával. Ám könnyen lehetett volna hazai három pont a meccsen: előbb Máté Péter kezezett a tizenhatoson belül úgy, hogy senki nem zavarta, majd Melnicenko kapus védte be Bárányos Zsolt 30 méteres szabadrúgását. A hazaiaknál a téli szerzemény, ex-kecskeméti Némedi Norbert volt kétszer eredményes. 18 órától a Debrecen is pótol, a bajnok a Paksot fogadja.

Rangadót nyert a Kaposvár a ZTE ellen 2010. november 27. 18:10 Beérte pontszámban a Kaposvár a Zalaegerszeget, miután a somogyiak 2-1-re legyőzték dunántúli riválisukat a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A végeredmény egyébként 13 percet követően kialakult, miután Simon korai vezető góljára Oláh és Perics reagált.

NB I: gólszüret a Loki-ünnepen 2010. november 7. 19:54 Dombi Tibor 400. NB I-es fellépését stílszerűen 4-0-s győzelemmel ünnepelte a Debrecen, amely gól nélküli szünetet követően hengerelte le a Szolnokot. A Nagyerdőben Szakály Péter kétszer, Adamo Coulibaly és Dajan Simac egyszer-egyszer volt eredményes az újonc ellen a 13. forduló zárómeccsén. Czvitkovics Péter ismét kitett magáért, hiszen három gólpasszt adott. A Loki a harmadik, a Szolnok utolsó. Egy hét múlva DVSC-Zalaegerszeg rangadót rendeznek.

Három pontot ért a Fradi-védő fejese 2010. október 30. 16:50 Nagy lehetőség előtt állt a Ferencváros, négy pontra megközelíthette a pénteken hazai pályán vereséget szenvedő éllovas Videotont. Ehhez nem kellett mást tennie a zöld-fehéreknek, csak élnie kellett az Albert Flórián Stadion adta előnnyel, erre minden esélyük meg is volt. Prukner László fiai ugyanis az újonc Szolnokot fogadták, Rodenbücher István fejese pedig 1-0-ás hazai sikert ért. A vendégek tíz emberrel fejezték be a találkozót Stanisic kiállítása miatt.

Győzelemmel kezdett az új szolnoki edző 2010. október 23. 15:12 Sikerrel mutatkozott be Simon Antal vezetőedző az újonc kispadján: a Szolnoki Máv FC ugyanis meglepetésre 2-1-re legyőzte az MTK-t. A bennmaradásért küzdő hazai együttes második győzelmét aratta az élvonalban.

Új edző az NB I újoncánál 2010. október 18. 19:16 Simon Antalt nevezték ki vezetőedzőnek a labdarúgó NB I újoncánál, a Szolnoknál.

Újabb edző esett "áldozatul" az NB I-ben 2010. október 4. 11:20 A Siófok elleni hazai 0-4 Vágó Attila állásába került Szolnokon. Az NB I-es újonc a Kecskemét után a második hely, ahonnan elbocsájtják az edzőt.

Az utolsó pillanatban nyert az Újpest 2010. szeptember 24. 20:55 Hiába védekezett az egész mérkőzésen eredményesen a Szolnok, a 93. percben Balogh Balázs megpattant lövésével 1-0-ra győzött az Újpest a labdarúgó NB I nyolcadik fordulójában. A Ferencváros elleni összecsapáson történtek miatt zárt kapus találkozón a hazai szurkolók a stadion bejárójából, a rácsokon kívülről biztatták csapatukat, amely ezzel az ötödik helyre jött fel a tabellán.