KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SPANYOL_NOI_VIZILABDA_VALOGATOTT"
Női pólósaink 30 gólos meccsen nyertek 2011. július 25. 09:23 A magyar női vízilabda-válogatott négy góllal, 17-13-ra nyert a spanyolok legjobbjaival szemben a sanghaji vizes világbajnokság hétfői versenynapján, a 9-12. helyért rendezett összecsapáson.

Kikaptak pólósaink Spanyolországtól 2010. szeptember 3. 09:27 A magyar női vízilabda-válogatott 13-10-es vereséget szenvedett a spanyol csapattól a zágrábi Európa-bajnokság csütörtöki játéknapján.

Az aranyérem lett volna a hab a tortán 2008. július 13. 07:45 Nagyon örül az ezüstéremnek is Vicenc Tarres, a spanyol női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya. A tréner annak ellenére elégedett, hogy csapata a fináléban vereséget szenvedett az oroszoktól a malagai Európa-bajnokságon. Oroszország legjobbjai szeretnék megismételni ezt a teljesítményt a pekingi olimpián is.

Megvédte címét az orosz női válogatott 2008. július 12. 22:16 Egy góllal nyertek Oroszország legjobbjai a spanyolok ellen a női vízilabda Európa-bajnokság döntőjében, Malagában. A házigazda spanyolok a harmadik negyed végén 8-3-as orosz vezetésnél hatalmas rohammal még felzárkóztak, de ez is kevés volt, így a Karpjuk-csapat megvédte kontinensbajnoki címét.

Bejutott az elődöntőbe a Godova-csapat 2008. július 8. 16:08 Bejutott az elődöntőbe a magyar női vízilabda-válogatott a Málagában rendezett Európa-bajnokságon. Godova Gábor szövetségi kapitány együttese 9-7-re verte Hollandiát, és a döntőbe jutásért a házigazda Spanyolországgal találkozik.

Malaga 2008: a spanyol női együttes hat góllal verte a németeket 2008. július 7. 15:07 Harmadik mérkőzését is elveszítette a német női vízilabda-válogatott a Malagában zajló Európa-bajnokság A csoportjában.

Vízilabda Eb: pontot csent a spanyol női csapat Hollandiától 2008. július 6. 15:33 A házigazda spanyol női vízilabda-válogatott 10-10-es döntetlent játszott Hollandiával a Málagában zajló Európa-bajnokságon. Az A csoportban a spanyolok kezdésnek egy góllal verték az oroszokat (10-9), a hollandok pedig hárommal a németeket (9-6).

Vízilabda Eb: a hajrában fordított a spanyol női válogatott 2008. július 5. 16:28 Az orosz férfi vízilabda-válogatott után a női csapat is kikapott a Málagában zajló Európa-bajnokságon: utóbbiak a házigazda spanyolok ellen szenvedtek 10-9-es vereséget a nyitó fordulóban.