KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SAFRAN_MIHALY"
A Sáfrán-testvérek is aranyat nyertek 2009. június 27. 14:38 A kenus Sáfrán Mihály és Mátyás is aranyérmet szerzett 1000 méteren a németországi Brandenburgban zajló Európa-bajnokságon. A kajakos Csipes Tamara és Szabó Gabriella a második helyet szerezte meg a döntőben.

Kajak-kenu: Sáfrán Mihály szóban megállapodott a Kaposvárral 2008. november 1. 11:35 Szinte biztos, hogy pekingi olimpikon kenussal erősít a Kaposvári Vízügyi SC. A somogyi egyesület vezetése szóban már megállapodott Sáfrán Mihállyal, eszerint a fiatal tehetség a londoni olimpiáig kaposvári színekben edz és versenyez majd.

Kaposvárra tartanak a Sáfrán-testvérek? 2008. október 28. 19:00 A Kaposvári Vízügyi SC-be igazolhatnak a pekingi olimpián is lehetőséghez jutó Sáfrán-testvérek. A két fiatal kenussal szerdán ül le tárgyalni a somogyi klub vezetése.

Kovács Kati és a két kajakpáros döntős 2008. augusztus 19. 11:55 A pekingi olimpia kajak-kenu versengésében kedden az 500 méteres selejtezőket rendezték. Az öt versenyszám mindegyikében volt magyar érdekeltség, nem is akármilyen, hiszen női egyesben és párosban mi vagyunk a címvédők, míg a férfiaknál mindkét kajakos egységben éremesélyes egységet tudunk kiállítani, hasonlóan mint kenu egyesben. Ennek megfelelően alakultak az előfutamok. Kovács Katalin egyesben, míg párosban Janics Natasával futamgyőztesként azonnal a döntőbe jutott. Futamában ugyan a harmadik helyen végzett, de a fináléra készülhet a Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor összeállítású kajakpáros. Vereckei Ákos futamát megnyerte, összesítésben a második legjobb idővel került a középdöntőbe – ebben a számban nem lehetett egyből a döntőbe kerülni –, Vajda Attila (C-1) a negyedik, a Sáfrán Mihály, Sáfrán Mátyás (C-2) egység pedig a hatodik helyen jutott tovább.