KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "REAL MALLORCA"
Messi-függő a Barca? Badarság! 2013. április 6. 23:47 Lionel Messi nélkül, tartalékosan is félelmetes a Barcelona. A szebb napokat is megélt Mallorca számára legalábbis az volt, egy pillanatig sem érezhettük azt, hogy egy súlycsoportba tartozik a két csapat szombat este, a La Liga 31. fordulójában. Az első félidőben Fabregas és Sánchez rúgatott gólokat egymással, Cesc a szünet után karrierje első mesterhármasát jegyezte, ha már megtették csatárnak. A szupertehetség Deulofeu is szóhoz jutott, de nem annyira erről marad emlékezetes az este, mintsem arról, hogy egy évvel májtranszplantációja után ismét pályára lépett Éric Abidal, a katalánok 33 éves, francia válogatott balbekkje. Őrzi 13 pontos előnyét a Barca.

Megvan Giovaniék új edzője 2013. február 5. 12:37 Menesztették Joaquin Caparrost, a Real Mallorca labdarúgócsapatának vezetőedzőjét hétfőn. A klub kedden jelentette be, hogy az argentin Gregorio Manzano lesz az utódja.

Nyerni ment Mallorcára a Barcelona 2012. március 24. 19:52 VIDEÓK! Magabiztos játékkal győzött 2-0-ra a Barcelona Mallorca szigetén a La Liga 30. fordulójában, amely ezzel e pillanatban három pontra megközelítette a 20 órától meccselő éllovas Real Madridot a tabellán. A katalánok Sánchez fejesével kerültek előnybe, ám Thiago kiállítása miatt több mint fél órán át emberhátrányban futballoztak. Guardiola fiainak azonban ez sem jelentett akadályt, Piqué lövésével bebiztosították a sikert. Xavi végig a kispadon üldögélt, így lélekben már a szerdai Milan-Barcelona BL-csatára készülődhetett.

Mallorca: Nadal nagybátyja lesz az edző 2011. szeptember 29. 14:43 Ha csak átmenetileg is, de Miguel Ángel Nadal, a Barca egykori kiválósága, a teniszcsillag Rafa Nadal nagybátyja lesz a Mallorca vezetőedzője.

„Felborult” egy kispad a La Ligában 2011. szeptember 27. 12:52 Új edzőt és segítőt kell keresnie a Real Mallorca vezetőinek, mivel 24 órán belül távozott a klubtól Michael Laudrup, illetve asszisztense, Erik Larsen. A szakmai stáb vezetője a csapatnál uralkodó rossz hangulat miatt mondott le.

Benzema góllal üzent a kétkedőknek 2011. január 23. 20:50 A sokak által már leírt Karim Benzema győztes góllal bizonyította José Mourinhónak a La Liga 20. fordulójában, Higuaín távollétében sem maradt használható csatár nélkül a Real Madrid. A Mallorcának voltak felvillanásai, de szerencse nélkül nemigen lehet pontot szerezni a Bernabéuban.

Az utolsó percben ment tovább a Mallorca 2010. január 14. 22:20 Bejutott a spanyol kupa negyeddöntőjébe a Mallorca, miután a visszavágón 3-1-re legyőzte a Rayo Vallecanót. A mindent eldöntő találatot Suarez lőtte az utolsó percben.

A Sevilla otthon négyelte fel a Bilbaót 2008. október 5. 18:52 Továbbra is veretlen a spanyol élvonalbeli bajnokságban (La Liga) a Sevilla, amely vasárnap könnyedén 4-0-ra verte az Athletic Bilbaót a hatodik fordulóban. Az első félidőben Kanouté és Renato, a másodikban Adraino és Chevantón volt eredményes az andalúziaiak részéről, akik átmenetileg a tabella második helyére léptek előre. A 91. percben kapott góllal szenvedett vereséget a Vadócz Krisztián nélkül szereplő Osasuna. Idegenben győzött a Málaga, hazai pályán a Deportivo La Coruna, az Almería a hajrában mentett pontot a Getafe otthonában.

Villa az élre repítette a Valenciát 2008. szeptember 25. 21:02 Visszavette az első helyet a negyedik forduló csütörtöki játéknapja után a Valencia CF labdarúgócsapata a Priméra Divisionban, a Denevérek David Villa duplájának köszönhetően érték el céljukat Malagában, a la Rosaledában. A Mallorca ugyancsak két góllal volt jobb az újonc Numanciánál, az eddig remeklő Almería otthagyta a fogát Valladolidban. A Recre és az Athletic megosztozott a pontokon.

Jonas Gutierez a „Szarkákhoz” került 2008. július 2. 13:20 Jonas Gutierrez öt éves szerződést kötött a Newcastle United labdarúgócsapatával, miután három szezont töltött a Real Mallorcánál. A 24 éves csatár vételárát nem hozták nyilvánosságra.