KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PORTSMOUTH"
Beállt, majd azonnal gólt lőtt Futács 2012. március 21. 09:55 Csupán három percet töltött a pályán a 89. percben becserélt Futács Márkó, mégis betalált a másodosztályú angol labdarúgó-bajnokság 38. fordulójában a Birmingham kapujába. A jelenleg utolsó Portsmouth hazai pályán 4-1-re győzte le a jelenleg hatodik Cityt.

Futácsék is a Rangers sorsára jutottak 2012. február 18. 12:45 Három éven belül másodszor helyezték csődvédelem alá a Portsmouth labdarúgóklubot. Büntetésképpen tíz pontot vontak le az angol másodosztályban szereplő csapattól.

Futács lett január legjobbja a Pompeynél 2012. február 16. 18:18 Az angol másodosztályban szereplő Portsmouth Futács Márkót, a csapat 21 éves magyar csatárát választotta a hónap legjobb játékosának.

FA-kupa: a Chelsea kiütötte Futácsékat 2012. január 8. 17:54 Ramires duplájának és két gólpasszának, Juan Mata és Frank Lampard egy-egy találatának köszönhetően a Chelsea 4-0-s csapást mért a Futács Márkót végig soraiban tudott Portsmouth-ra a labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában. A londoniak az első félidőt átaludták, a fordulás után viszont a brazil középpályás vezetésével felőrölték a másodosztályú ellenfelet. Futácsnak egy nagy helyzete volt, de John Terry a gólvonalról tisztázott.

Futács Márkó a Portsmouth játékosa 2011. augusztus 26. 16:41 Futács Márkót szerződtette a Portsmouth, jelentette be az angol másodosztályú klub hivatalos honlapján. A csatár egy plusz egy éves szerződést írt alá a Fratton Parkban.

Csupán egy öngóllal nyert a Chelsea 2011. július 16. 17:51 VIDEÓ! A Wycombe Wanderers elleni 3-0-s diadalt követően második felkészülési meccsén is győzött a Chelsea. Ám André Villas-Boas csapata ezúttal nem kápráztatta el híveit, lévén Porstmouth-ban csak Tal Ben Haim öngóljával tudott nyerni 1-0-ra. A másodosztályú ellenfél ráadásul tizenegyest hibázott - összességében megállapítható, a portugál menedzsernek lesz dolga bőven ezzel a garnitúrával a távol-keleti túrán.

Fekete csillagot igazol a Milan! 2010. augusztus 16. 14:38 A vb-negyeddöntős ghánai válogatott, azaz a Fekete Csillagok egyik legjobbja, Kevin-Prince Boateng az AC Milanhoz szerződik. Vasárnap este landolt Milánó repterén, már hétfőn edzésbe állhat új társaival, miután átesett az orvosi vizsgálaton.

Kalapácsot ragadott az egykori chelsea-s 2010. augusztus 3. 20:57 A Chelsea és a Manchester City korábbi középhátvédje, Tal Ben Haim a West Ham Unitedhez igazolt.

David James mindenkit meglepett 2010. július 30. 17:03 David James elhagyta a Portsmoutht, és egy esztendőre az angol másodosztályban szereplő Bristol Cityhez szerződött.

Angol válogatott kapus a Celticnél? 2010. július 25. 20:25 Az angol válogatott és a Portsmouth kapusa, David James pótolhatja a Fiorentinához távozott Artur Borucot a Celticnél.