KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PINTER_ADAM"
Nem mozdítják el Pintérék edzőjét 2012. június 5. 12:26 Három évvel meghosszabbították Manolo Jiménez vezetőedző szerződését a Real Zaragoza, ahol a magyar válogatott Pintér Ádámot is játszik. A tréner december közepén vette át az irányítást a mexikói Javier Aguirrétől, a csapat az utolsó fordulóban harcolta ki a bennmaradást az élvonalban. A játékosként spanyol válogatott Jiménez korábban a Sevillánál és a görög AEK Athénnál dolgozott, utóbbival 2011-ben kupagyőztes lett.

A Zaragoza tartozik Pintér Ádám árával 2011. november 2. 14:33 A spanyol élvonalban szereplő Real Zaragoza máig tartozik az MTK labdarúgóklubnak a válogatott Pintér Ádám átigazolási díjával és annak kamataival, összesen 330 millió forinttal - jelentette ki Domonyai László klubvezető szerdán, a Digi Sport televízió Reggeli Start című műsorában.

Pintér kihagyhatja a finn meccset 2011. szeptember 24. 19:35 Combsérülése miatt körülbelül három hét pihenőre kényszerül Pintér Ádám, a Real Zaragoza hétszeres magyar válogatott futballistája, így minden bizonnyal ki kell hagynia október 11-én a finnek elleni Európa-bajnoki selejtezőt.

Vadócz-gólpassz Pintérék ellen 2011. május 8. 22:57 Kimászott a kiesőzónából és rögtön a 14. helyre jött előre a Zaragoza otthonában 3-1-re győzött Osasuna a La Liga 35. fordulójának zárómérkőzésén. A vendégeknél gólpasszt jegyzett Vadócz Krisztián az 55. perctől volt a pályán, a 17. helyre visszacsúszott hazaiaknál Pintér Ádámot nem nevezték a keretbe.

Pintér nélkül bukott a Zaragoza 2011. április 18. 23:20 A Villarreal egy tizenegyesnek köszönhetően csikarta ki odahaza a győzelmet a Pintér Ádám nélkül felálló Zaragozát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A Sárga Tengeralattjáró maradt a negyedik, hátránya hat pont a Valencia mögött. A Zaragoza továbbra is a kiesés ellen küzd.

Király Kupa: Pintérék Sevillában nyertek 2010. október 28. 00:14 Pintér Ádám végig a pályán volt Sevillában, ahol a Zaragoza 1-0-ra megverte a Betist a labdarúgó Király Kupában. A 16 közé jutásért vívott első meccset Gabi második félidőben lőtt tizenegyese döntötte el. Az Európa-liga-győztes Atlético Madrid idegenben "csapta agyon" 5-0-ra a harmadosztályú Las Palmast. A Valencia Logronésben, a Sevilla a Real Unión vendégeként diadalmaskodott, ám a Getafe nem bírt negyedosztályú ellenfelével.

Kiállították Pintért a Zaragozából! 2010. október 17. 20:47 Pintér Ádám először kezdett a Zaragozában, de a bilbaói kirándulás mégsem kerül majd be az MTK-tól megszerzett fiatal futballista kedvencei közé. A magyar fiút ugyanis kiállították. A La Liga 7. fordulójában Vadócz Krisztián is pályára lépett.

Bundaügy a parlamentben, rendőrségen 2009. november 30. 18:55 A rendőrség a bundabotrányról szóló újságcikkek és a sportolók által elmondottak alapján vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény, és szükséges-e nyomozást elrendelni - idézik az MTI-t magyar lapok. Eközben összehívta jövő hét keddre az Országgyűlés sport- és turisztikai bizottságának ülését Bánki Erik, a testület fideszes elnöke, amelyen rendkívüli napirendi pontként tárgyalnak majd a futball bundabotrány körülményeiről.

Bokasérülést szenvedett a kiállított 2009. március 12. 22:04 Triplán is megszenvedte az Újpest elleni labdarúgó Magyar Kupa-találkozót Pintér Ádám, a kék-fehérek védője.