KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PANIONIOSZ"
Csodálatos! Európa csúcsán a Szeged! 2009. április 22. 20:12 Fantasztikus hangulatban, óriási izgalmak közepette, s kétgólos hátrányát ledolgozva végül büntetőkkel nyerte meg a Szeged férfi vízilabda-csapata a LEN-Kupát a görög Panioniosz ellen. A rendes játékidőben 9-7-re, a hosszabbítás végén 12-10-re vezettek a mieink, hogy aztán az orosz rulettet 17-13-ra megnyerjék. A Szeged története első nemzetközi kupasikerét ünnepelheti. A Vasas ugyanakkor hiába nyert a Pro Recco elleni az Euroliga negyeddöntőjének idegenbeli visszavágóján, a címvédő olasz együttes jutott be a négyes döntőbe.

2009. április 22. 19:50 a férfi vízilabda LEN-kupa döntőjének visszavágóján és

Kétgólos vereség: bármi lehet Szegeden 2009. április 8. 20:56 Behozható, kétgólos hátrányba került a Szeged csapata a Panioniosz otthonában a vízilabda LEN-kupa döntőjének első mérkőzésén. A magyar együttes első négy gólját szerző Varga Tamás három negyeden keresztül gyakorlatilag egymaga vitte a hátán a Tisza-partiakat, akiknek így bőven maradt esélye a második mérkőzésen a trófea elhódítására. A hajrában Weszelovszky vette át a kezdeményezést, két találatával alakította ki a 8-6-os végeredményt.

Görögország: huszonegy nap után távozott a Panioniosz edzője 2008. december 4. 15:13 Mindössze 21 nappal munkába állását követően lemondott posztjáról a görög élvonalban szereplő Panioniosz edzője, Takisz Lemonidisz.

Recoba: így múlik el a világ dicsősége 2008. szeptember 4. 19:19 Az olasz bajnoki címvédő Internazionalétől júniusban útjára engedett csatár, Alvaro Recoba a következő szezontól a görög első osztályú Panioniosz Athén klubjának futballistája lesz. A 32 éves uruguayi zseni két évre, 2,4 millió eurós fizetésért választotta az Ewald Lienen által gardírozott fővárosi alakulatot.

Tizennégy év után UEFA-kupában a Napoli 2008. július 26. 22:53 Az SSC Napoli együttese kettős győzelemmel jutott tovább az UEFA Intertotó-kupa harmadik fordulójából, miután Marek Hamsik góljával 1-0-ra megverte a görög Panioniosz együttesét a San paolo Stadionban. A Deportivo is hozta a kötelezőt, az izraeli Bneij Szahnint ejtette ki újabb győzelmével La Corunában.

Labdarúgás, Intertotó-kupa: előnyben a Napoli és a Braga 2008. július 20. 20:18 Idegenbeli győzelmet ünnepelhetett az olasz Napoli és a portugál Braga az UEFA Intertotó-kupa harmadik fordulójának első mérkőzésein.