KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEWCASTLE UNITED"
HATalmas siker, nem is kell ide Suárez 2013. április 27. 20:25 Nyolcvannyolc éve nem szenvedett ilyen súlyos vereséget odahaza a Newcastle, mint szombat este, a 35. fordulóban, amikor a Liverpool gurított hat gólt a St. James's Parkban, 52 ezer néző előtt, és ehhez még csak nem is kellett olyan nagyon megerőltetnie magát. Sturridge és Coutinho ellenállhatatlan volt, Henderson is jó napot fogott ki, Borini két perccel beállása után gólt szerzett. Az eltiltott Suárez nem hiányzott. Leszerepelt a francia idegenlégió. A második félidőben hét, azonos országból érkező légiós volt a pályán - ez új PL-rekord. Csak a balbekk Haidara nyújtott elfogadhatót hazai oldalon.

Hivatalos: Debuchy a Newcastle játékosa! 2013. január 4. 15:20 A Newcastle United honlapján büszkén hirdetik, hogy öt évre aláírt a klubhoz Mathieu Debuchy, a Lille 27 éves, francia válogatott jobbhátvédje, miután átesett az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálaton.

Hetedhét országra szóló Arsenal-siker 2012. december 29. 20:22 VIDEÓK! Története során először kapott hetest a Newcastle United a Premier League-ben, bár háromszor is egyenlítettek a Szarkák az Arsenal otthonában, a hajrában valósággal lesöpörte őket a pályáról Arsene Wenger csapata. Walcott csodálatos formában játszott, és húzta magával a társakat, Giroud duplázott, Podolski és Oxlade-Chamberlain is meglőtte a maga gólját. Az ötödik helyen az észak-londoniak.

Haszontalan, de gyönyörű Gera-gólpassz! 2012. október 28. 17:51 Gera Zoltán zsenialitása is kevés volt ahhoz, hogy pontot raboljon a West Brom a Newcastle szentélyéből a Premier League kilencedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. A magyar válogatott játékos a Chelsea kölcsönjátékosának, Romelu Lukakunak rajzolta a fejére a labdát, s a belga csatár nem hibázott az 55. percben, megszerezve az egyenlítést. Az első félidőben Demba Ba, a túlórában Papiss Cissé villant a Szarkáknál.

Nem nyert a derbin a Newcastle 2012. október 21. 16:52 Úgy nyerhetett volna a Newcastle a vasárnap délutáni Tyne-Wear derbin, az ősi rivális Sunderland ellen, hogy a meccs nagy részében emberhátrányban játszott, de végül mégis meg kellett elégednie a döntetlennel a Premier League nyolcadik fordulójában. Cabaye már a harmadik percben bepofozott egy kipattanót, Tioté kiállítása aztán nehéz helyzetbe hozta a Szarkákat, akik azonban Coloccini vezérletével fantasztikusan védekeztek. Az argentin védő a hajrában megsérült, ezután kapta a gólt csapata (O'Shea fejese pattant meg Demba Bán és jutott a hálóba).

Újra van St James' Park! 2012. október 10. 19:02 A szurkolók legnagyobb örömére ismét St. James Parknak hívják a Newcastle lélegzetelállító szentélyét. A névváltoztatás egy szponzorváltásnak köszönhető, az új támogató, egy hitelező cég rendelkezett ugyanis arról, hogy a "Sports Direct Arenát" ne Wonga Arenára nevezzék át, hanem kaphassa meg a régi nevét.

2020-ig elkötelezte edzőjét a Newcastle! 2012. szeptember 27. 19:22 A Newcastle bejelentette, hogy új, nyolc évre szóló kontraktust írt alá a menedzser Alan Pardew-val és három segítőjével.

A Chelsea hibátlan, akárcsak Hazard 2012. augusztus 25. 20:26 A Chelsea harmadik bajnokiját is megnyerte augusztusban, szombat este a Newcastle volt az áldozat. Eden Hazard góljával és gólpasszával tevékenyen hozzájárult a 2-0-s győzelemhez, a második félidőt ellazsálhatta. A Szarkák alaposan alulteljesítettek.

Newcastle-Tottenham: Ben Arfa döntött 2012. augusztus 18. 21:01 Demba Ba remekbe szabott találatával és Ben Arfa büntetőgóljával 2-1-re verte a Newcastle labdarúgócsapata a Tottenham Hotspurt a Premier League nyitó fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. A londoniaknál Defoe szerzett lesipuskás gólt, de nem sokáig örülhetett az egyenlítésnek, Ben Arfa ügyesen harcolt ki tizenegyest a 80. percben, amelyet értékesített is.

Szarkává változott Anita - fotó 2012. augusztus 16. 15:00 A Newcastle csütörtök délelőtt jelentette be legfrissebb igazolását, a háromszoros holland válogatott védekező középpályás Vurnon Anitát, aki az Ajaxtól érkezett.