KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEMET_FERFI_VIZILABDA_VALOGATOTT"
Mert vízilabdában mi vagyunk a királyok! 2011. július 2. 20:49 A júliusi, sanghaji világbajnokságra készülő magyar férfi vízilabda-válogatott sima győzelmet aratott a németek felett a Margitszigeten zajló Vodafone Kupa szombati, második játéknapján.

Megnyerte a Volvo-kupát a válogatott 2011. február 24. 22:12 Az ausztrálok elleni, szerdai sikeres nyitány után (8-4) a németeket is 8-4-re győzte le a magyar férfi vízilabda-válogatott a miskolci Volvo Kupa második, csütörtöki napján, s ezzel már biztosan megnyerte a tornát.

Öt gól különbséggel vertük a németeket 2009. január 27. 21:40 Olimpiai címvédő vízilabda-válogatottunk barátságos felkészülési mérkőzésen 9-4-es győzelmet aratott Berlinben a házigazda Németország felett. A magyar szövetségi kapitány, Kemény Dénes egyedül a válogatott összeszokatlanságát emelte ki hibaként, majd gratulált az újoncoknak.

Peking 2008, férfi vízilabda: az olaszoké lett a 9. hely 2008. augusztus 24. 05:08 Az olasz férfi vízilabda-válogatott szerezte meg a kilencedik helyet a pekingi nyári olimpián, miután a helyosztón 10-8-ra legyőzte a németeket.

Peking 2008: az amerikaiak a németek elleni sikerrel elődöntősök 2008. augusztus 18. 09:26 Az Egyesült Államok válogatottja nyolc ponttal, első helyen zárt a B csoport küzdelemeiben a férfi vízilabdatornán, miután utolsó csoportmeccsén 8-7-re verte a német együttest. Az amerikaiak ezzel már biztosan elődöntősek, és a spanyol-szerb negyeddöntő győztesével mérkőzhetnek a döntőbe jutásért.

Amerikai győzelem a horvát pólósok ellen 2008. augusztus 16. 07:50 Az Egyesült Államok óriási meglepetésre kétgólos győzelmet aratott a világbajnoki címvédő Horvátország ellen a pekingi olimpia férfi vízilabda tornájának negyedik fordulójában. Ugyancsak a B csoportban a másik mérkőzésen is borult a papírforma, a németek egy góllal verték az olaszokat. A mieink csoportjában a görögök jó rajtjuknak köszönhetően legázolták a kanadaiakat, míg a spanyolok hasonlóan szenzációs győzelmet aratta Montenegró ellen.

Peking 2008: a horvát pólócsapat nyolc góllal verte a németet 2008. augusztus 14. 05:27 Magabiztos győzelmet aratott a horvát férfi vízilabda-válogatott Németország felett a pekingi olimpiai torna B csoportjában.

Németország legyőzte a oroszokat 2008. július 26. 18:45 Németország férfi vízilabdacsapata 11-8-ra legyőzte Oroszországot a XIII. Unicum-kupán a Margitszigeten. Ezzel megszerezték első győzelmüket és az ezért járó három pontot. A németek még azt a luxust is megengedhették maguknak, hogy a második félidőben mindössze egyetlen gólt dobtak. Hagen Stamm legénysége vasárnap a horvátokkal meccselhet 11.15-től.