KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MONTENEGROI_VIZILABDA_VALOGATOTT"

Húsz gól és döntetlen Montenegró ellen 2008. augusztus 10. 06:10 A címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott 10-10-es döntetlennel kezdett az idei Európa-bajnok Montenegró ellen a pekingi Jingtung-uszodában, az A csoport második mérkőzésén magyar idő szerint vasárnap hajnalban. A magyar csapat most is kiengedte a kezéből a vezetést az utolsó negyedben, de összességében a döntetlen megfelelt a játék képének.

Malaga 2008: a montenegrói együttes megverte Spanyolországot 2008. július 4. 22:13 Vereséggel nyitott a spanyol férfi vízilabda-válogatott a Malagában zajló Európa-bajnokság A csoportjában. A házigazda együttes Montenegrótól kapott ki.

Kitűnő csapat ellen győzött a válogatott 2008. június 28. 19:41 Az első hivatalos Magyarország - Montenegro mérkőzésre Szombathelyen, az ING Kupán került sor: a találkozó remekül szolgálta mindkét együttes felkészülését. A mieinknek az utolsó negyedben sikerült legyűrniük a végig jól küzdő délszlávokat.

Montenegrót is kipipálta a Kemény-gárda 2008. június 28. 19:00 A magyar férfi vízilabda-válogatott kétgólos hátrányból fordítva 11-9-re győzött Montenegró ellen a szombathelyi ING-kupán. A németeket és a görögöket is felvonultató felkészülési tornát ezzel tulajdonképpen megnyerte Kemény Dénes alakulata, ám csupán az utolsó tíz percben játszott úgy, ahogy az egy olimpiai címvédőhöz illik. A kapitány keddig dönt a keretszűkítésről, ám szakértők szerint Molnár Tamás, Szivós Márton, Varga Zsolt, Gergely István és Gór-Nagy Miklós nem utazik a pekingi olimpiára. Vasárnap Görögország következik.