KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MLS"
Sarokkal emelte át a kapust - videó 2013. augusztus 19. 16:58 Pofátlan gól az MLS-ben: Juan Agudelo (New England Revolution) sarokkal emelte át a kapust a Chicago Fire elleni, vasárnapi bajnoki második félidejében. Csapata 2-1-re győzött. Januártól a Stoke Cityben futballozik a 20 éves, kolumbiai származású, de amerikai támadó.

Amerikában telepszik le Beckham? 2011. november 22. 10:10 Még az is megeshet, hogy David Beckham családjával hosszabb időre letelepszik az Egyesült Államokban. A Los Angeles Galaxyval MLS-bajnokká lett világsztár már öt éve él a tengerentúlon, s úgy tervezi, ha véget ér karrierje, kint marad.

Beckhamék hét év után újra nagydöntősök 2011. november 7. 09:28 VIDEÓ! Két európai sztárja, David Beckham és Robbie Keane góllal és gólpasszal vette ki a részét a Los Angeles Galaxy vasárnapi 3-1-es győzelméből, amellyel az együttes bejutott az MLS nagydöntőjébe.

MLS: ketten már a nagydöntő küszöbén 2011. november 3. 11:30 Kasey Keller búcsúmeccse legalább jól sikerült, igaz a Seattle hiába nyert 2-0-ra a Real Salt Lake ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) negyeddöntőjében, mégis kiesett. A másik továbbjutó a Kansas.

MU: kutya kötelességed! - fogadási blog 2011. november 2. 14:18 A Milan kedden nem hálálta meg a belé vetett bizalmat, bloggerünk abban bízik, hogy a Manchester United méltó lesz arra, hogy simán hozza meccsét a Bajnokok Ligája csoportkörében. Alkalmi jósunk természetesen nem csupán a Vörös Ördögökre tett, további hat találkozót igyekezett jól becélozni. BL, angol másodosztály, MLS-rájátszás, szimplák, kettőskötés. Wow!

Henry vs Beckham a negyeddöntőben 2011. október 27. 12:21 A Thierry Henry vezette New York Red Bulls lesz a David Beckhamet foglalkoztató Los Angeles Galaxy ellenfele az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) negyeddöntőjében.

Beckham nekiment az edzőnek - videó 2011. október 4. 09:37 A Los Angeles Galaxy 2-1-es győzelmet aratott a Real Salt Lake elleni MLS-bajnokin, a meccsről mégsem a három pont sorsa miatt emlékezünk meg. A lefújást követő gratulációkról viszont annál inkább, aminek végén kis híján összebunyózott két ember. Egyikük a győztes flottát vezető David Beckham volt, a másik a vesztes fél edzője, Jason Kreis. Azt nem lehet tudni, min kaptak össze az érintettek, mindenesetre a tréner valamit odaszólt, a sztár meg belemászott az arcába - úgy kellett szétválasztani őket...

Két Beckham-gólpassz, nyert a Galaxy 2011. augusztus 7. 11:12 A mindössze 22 éves Juninho góljával vezetéshez jutott, majd David Beckham két gólpasszával biztosította be 13. győzelmét az amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) a Los Angeles Galaxy.

Beckhaméken is átgázolt a Man. United 2011. július 28. 09:05 Negyedik amerikai felkészülési mérkőzésén is gólfesztivált rendezett a Manchester United, amely 4-0-ra győzte le a Thierry Henryval és David Beckhammel felálló MLS All Stars gárdáját New Jerseyben.

Beckham szögletből talált be - videó! 2011. július 10. 12:28 Zajlik az élet David Beckham körül! Neje, Victoria bármelyik napon életet adhat negyedik gyermeküknek, szombaton William herceggel és feleségével, Kate Middletonnal társalgott, most pedig saját maga is alakított egyet az amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS). A Los Angeles Galaxy éjszakai Chicago Fire elleni 2-1-re megnyert összecsapásán egyenesen szögletből tekert a kapuba, a hálóőr hathatós közreműködésével.