KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAGYAR LIGAKUPA"
ETO: 5-3, továbbjutás! Videoton-vereség! 2014. október 15. 21:54 A Győr szerdán 5-3-ra nyert a másodosztályú Csákvár vendégeként a labdarúgó Ligakupa csoportkörének negyedik fordulójában, így a Dunaújváros után továbbjutott, ahogy a hozzá hasonlóan tízpontos Budapest Honvéd is. A bajnokságban százszázalékos teljesítménnyel listavezető Videoton elszenvedte első vereségét a 2014/15-ös idényben: a székesfehérváriak az Újpest vendégeként kaptak ki 1-0-ra a sorozatban.

Lezárult a csoportkör, Vasas-slusszpoén 2013. november 20. 20:15 Kiesett az MTK a Ligakupában, miután 2-1-es vereséget szenvedett a Vasas otthonában, a csoportkör utolsó fordulójában. A Vasashoz hasonlóan szintén másodosztályú csapatként jutott a nyolcaddöntőbe szerdán a Szigetszentmiklós. Továbbment a Videoton és a Győr.

Átalakítják a Ligakupát 2013. június 14. 19:40 Elkészült a Ligakupa következő évadjának versenykiírása a Magyar Labdarúgó Szövetségben, ennek értelmében 32 csapattal tervezik indítani a harmadik számú futballsorozatot.

Érik a Fradi-Vidi döntő! 2013. március 21. 19:21 A Videoton 3-1-re nyert a vendég Pécs ellen a labdarúgó Ligakupa elődöntős párharcának első, csütörtöki mérkőzésén, így kedvező helyzetből várja a visszavágót. Már a negyedik percben vezetett a Pécs, de Paraiba és Mitrovics még az első húsz percben fordított, Nikolics be is biztosította a győzelmet a szünet után. A visszavágóra vasárnap 18 órakor Pécsett kerül sor.

Bemutatkozott a Vidi-edző, bajban a Győr 2013. február 20. 19:44 Győzelemmel mutatkozott be a kispadon José Gomes, a Videoton labdarúgócsapatának vezetőedzője: a székesfehérvári együttes a bajnoki címvédő Debrecent győzte le Nikolics Nemanja büntetőből szerzett góljával a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjében, a párharc szerdai első mérkőzésén.

Kecskeméti kitütéssel kezdődött 2012. szeptember 4. 21:33 A Kecskemét fölényes győzelmet aratott a vendég Szolnok felett a labdarúgó Ligakupa első fordulójának keddi nyitómérkőzésén.

A Ligakupa-finálé kapujában a Vidi 2012. március 27. 21:23 A Videoton sima, 3-0-ás győzelmet aratott a Pápa otthonában a labdarúgó Ligakupa elődöntőjének keddi első mérkőzésén, s ezzel nagyon közel került a fináléhoz.

Elődöntős a Pápa, a Vidi és a Kecskemét 2012. március 7. 18:20 A Pápa, a Videoton és a Kecskemét is bejutott a négy közé a labdarúgó Ligakupában. A Pápa a Kaposvárt, a Videoton a Diósgyőrt, a Kecskemét az MTK-t búcsúztatta.

Torghelle góllal debütált a Videotonban 2012. február 22. 20:54 Micsoda bemutatkozás! A Videoton a télen szerződtetett Torghelle Sándor, valamint Nikolics Nemanja góljával 2-0-ra nyert a Diósgyőr vendégeként a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének szerdai, első mérkőzésén. A Honvédtól érkezett csatár első mérkőzésén lépett pályára fehérvári színekben.

Ligakupa: nyeretlenül búcsúzott az FTC 2011. november 16. 21:54 A Ferencváros hazai környezetben 2-1-es vereséget szenvedett a Siófoktól a labdarúgó Ligakupa csoportküzdelmeinek szerdai zárófordulójában, így győzelem nélkül búcsúzott a sorozattól.