KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAGYAR_LABDARUGAS"
Juhász tudja, mi a válogatott gyengéje 2011. november 19. 10:00 Nem okolja a védelmet a lengyelek elleni vereségért, viszont tudja, mi volt a magyar labdarúgó-válogatott 2011-es remeklésének titka Juhász Roland, aki a SportHiradónak elárulta, hosszútávon mi lehet a gyenge pont. A nemzeti csapatban 69-szer szerepelt 28 éves hátvéd Egervári Sándort dicsérte, és kicsit előrepillantott 2012-re, végül kitért az eheti új fejleményekre reagálva saját jövőjére. Celtic? Rangers? Más? Nyáron? Télen? Az elnök ígéretet tett neki...

Áprilisban lehet új elnöke az MLSZ-nek 2010. január 13. 17:45 Az MLSZ elnökségének tagjai, valamint az NB I-es és az NB II-es bizottság vezetői szerdán a Hotel Ramada Plazában előkészítő munkaértekezleten egyeztetést tartottak a testület legközelebbi, január 26-án sorra kerülő ülésének napirendjéről. Az nb1.hu úgy tudja, Kisteleki István február 27-én jelenti be hivatalosan, hogy távozik, április másodikán rendezhetik azt a körgyűlést, amelyen megválaszthatják a szövetség új elnökét.

Vezetett a Győr, de kikapott a Vasastól 2008. október 17. 20:56 Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának nyitómérkőzésén a Győr hiába vezetett, egygólos vereséget szenvedett az Illovszky Rudolf Stadionban. A Rába-partiak Bajzát Péter góljával gyorsan vezetést szereztek, majd a 63. percig sikeresen bekkeltek, akkor azonban egyenlítettek a hazaiak, akik nem sokkal később meg is fordították a mérkőzés állását.

Második edzőmeccsét is hozta a Paks 2008. július 3. 19:27 Második felkészülési mérkőzését is megnyerte a Tatán edzőtáborozó Paks labdarúgócsapata. Gellei Imre együttese ismét a második félidőben magasodott ellenfele fölé, ám ehhez az is kellett, hogy a második negyvenöt percben Lengyel Ferenc több próbajátékost is kipróbáljon a győri gárdában.

Ausztriában nem megy az FC Fehérvárnak 2008. július 2. 09:06 Az FC Fehérvár a ciprusi Apoel Nicosia helyett a román első osztály ötödik helyezett csapata, az Unirea Urziceni ellen lépett pályára az ausztriai Leinzingben, s végül Dajic és Koller gólja is kevésnek bizonyult, hiszen 4-2-re kikaptak a piros-kékek.

Vermes Krisztián Rotterdamban folytatja 2008. június 23. 22:53 Vermes Krisztián, az Újpest FC hátvédje a következő idényt kölcsönben a Sparta Rotterdam labdarúgóklubnál tölti - jelentette be a holland élvonalbeli klub hivatalos honlapján hétfőn este. Sallói István, az újpestiek sportigazgatója is megerősítette, hogy elengedik a futballistát Rotterdamba, akinek azonban még túl kell esnie július elején a kötelező orvosi vizsgálaton.

Vulin Csehországba igazolt a ZTE-től 2008. június 20. 15:43 Távozott a Zalaegerzsegi TE labdarúgóklubtól a horvát hátvéd Lovre Vulin, aki a cseh élklub Slovan Liberecben folytatja a pályafutását. A játékos átesett a kötelező orvosi vizsgálaton, és már el is látta szignójával új, hároméves szerződését. További hírek a zalaiak háza tájáról, hogy öt-hat próbajátékos és egy grandiózus szponzori ajánlat is érkezhet a következő hetekben.

Heti hetes Kispesten - debreceni módra 2008. május 28. 19:55 Kevés megválaszolatlan kérdés maradt a visszavágóra a Honvéd-Debrecen labdarúgó Magyar Kupa-döntő első mérkőzése után, amelyet a kiírás valaha volt legnagyobb gólkülönbségű, 7-0-s sikerével zárt a Debrecen. A Loki már az első játékrészben 3-0-s előnyre tett szert a Bozsik-stadionban, a második félidőben pedig tovább robogtak a két ízben is megfogyatkozó hazaiakkal szemben. A cívisvárosiakat már csak egy hét - a tét nélkülivé vált visszavágó - választja el harmadik kupasikerüktől, ezzel 1999 és 2001 után emelhetik fel ismét a Magyar Kupa trófeáját.

Horvátország: Marijan Vlak lett a Dinamo Zagreb új másodedzője 2008. május 26. 21:14 Marijan Vlakot nevezték ki a Dinamo Zagreb másodedzőjének, így biztossá vált, hogy nem ül le a Zalaegerszeg labdarúgócsapatának kispadjára.