KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LEEDS UNITED"
Két akadályra a trófeától a Chelsea 2012. december 19. 22:38 Ligakupa-elődöntőbe jutással vigasztalódott a Chelsea a sikertelen klubvilágbajnokság után, a másodosztály középcsapata, a Leeds otthonában. Nem kiütésnek indult (az első félidő inkább a Leedsé volt, amelynek gólfelelőse, Becchio le is sújtott), de a hajrában az lett, Mata, Moses, Hazard és Torres is feliratkozott a góllövők közé. A kezdőként most debütáló Marin szürke volt. Egy párharcra a döntőtől, és kettőre a trófeától a Kékek! Az első a Swansea lesz - derült ki a 23 órától tartott sorsoláson.

Hármat lőve ment tovább az MU, Arsenal 2011. szeptember 20. 22:37 VIDEÓ! A Manchester United az első, az Arsenal a második félidőben rendezte le riválisát az Angol Ligakupa 3. fordulójában, így mindkét erősen tartalékos topcsapat továbbjutott. A Vörös Ördögök két veteránjuk, Michael Owen duplájával és Ryan Giggs találatával nyertek 3-0-ra, míg az Ágyúsok nehéz kezdés után, hátrányból fordítva Kieran Giggs, Josszi Benajun, illetve Alex Oxlade-Chamberlain találatával győztek 3-1-re.

Arsenal, Inter: nyerni kell! - blog 2011. szeptember 20. 17:22 Bloggerünk szenzációsan teljesítette a hétfőt, öt tippjéből mind az öt bejött! Ennek megint csak nagyon örülünk - neki is elkélt már a siker, de az Arsenalnak és az Internek talán még inkább elkél a diadal. Erre csapott le alkalmi jósunk, aki szerint az Ágyúsoknak otthon le kell győzniük alsóbb osztályú ellenfelüket a Carling Cupban, míg a milánóiaknak az újonc Novara otthonából kell elhozniuk a három bajnoki pontot. Wenger és Gasperini bajban van, ma este fejek hullhatnak porba. A tippsorban az MU és a Fener is helyet kapott, összesen kilenc meccs vár ránk...

Leeds-MU a Ligakupában 2011. augusztus 27. 14:52 Elkészítették az Angol Ligakupa harmadik fordulójának a sorsolását. A Manchester United annak a Leedsnek az otthonába látogat, amely tavaly januárban az Old Traffordon ejtette ki az FA-kupában. A Nagy Hatos párosításai: Leeds-MU, City-B'ham, Chelsea-Fulham, Arsenal-Shrewsbury, Brighton-Liverpool, Stoke Tottenam.

Kitiltották a dédmamát a stadionból 2011. június 24. 16:50 Elvették a szezonbérletét, és egy évig nem mehet Leeds-mérkőzésre az a 63 éves dédmama, aki "berontott" a pályára májusban, a Burnley elleni szezonzárón. A "veterán" szurkoló csak üdvözölni akarta a játékosokat, de a szabályok rá is vonatkoznak, néhány órát a stadion zárkájában is kellett töltenie. 13 unokája, 3 dédunokája van, a szurkolók már internetes petícióba kezdtek, hogy vonja vissza döntését a klub.

Leedsben a Manchester City kapusa 2011. január 31. 16:46

Wenger bizalma rendületlen Fabregasban 2011. január 20. 13:24 Arsene Wenger nemcsak az eredményről, de a mutatott játékról is elégedetten nyilatkozott a szerda esti leedsi FA-kupa-továbbjutás után. Az Arsenal menedzsere külön kitért Cesc Fabregas csapatkapitányi kvalitásaira, amelyet állítólag Denílson kérdőjelezett meg a közelmúltban.

Álommeccsen nyert az Arsenal Leedsben 2011. január 19. 22:53 VIDEÓK! Négy varázslatos gól, igazi kupahangulat: az Arsenal álommeccsen győzte le 3-1-re Leedsben a Unitedet az FA-kupa 3. fordulójának újrajátszásán. A meccset a londoniak kezdték jobban, Nasri már az 5. percben megszerezte a vezetést az Ágyúsoknak. Bő félórányi játékot követően előbb Sagna, majd Johnson lőtt hihetetlenül nagy gólt az ellenfél kapujába. A piros-fehérek estéjét Van Persie pazar fejessel tette még szebbé, így január végén, a 4. fordulóban a harmadikligás Huddersfield érkezik az Emiratesbe.

Az Arsenalon is kifogott a hősies Leeds 2011. január 8. 15:39 VIDEÓ! Azok után, hogy tavaly búcsúztatta a Manchester Unitedet, szombaton mindössze néhány percre volt az újabb világraszóló bravúrtól a másodosztályú Leeds, amely 1-1-es döntetlent játszott az Arsenal otthonában az FA-kupa 3. fordulójában. Az Ágyúsok váratlanul kerültek hátrányba a második félidőben és a megalázó kiesés szélére kerültek, mikor Cesc Fabregas az őrült hajrában lőtt büntetőjével kiharcolta a január 18-19-én esedékes újrajátszást.

Nagy visszatérő az Arsenalnál 2011. január 7. 21:26 Aaron Ramsey ismét bekerült az Arsenal keretébe azt követően, hogy 2010 februárjában egy brutális becsúszás nyomán kettétört a lába.