KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KINAI_FERFI_VIZILABDA_VALOGATOTT"
Peking 2008, férfi vízilabda: Kanadáé lett a 11. hely 2008. augusztus 22. 05:21 Kanada válogatottja szerezte meg a tizenegyedik helyet a pekingi nyári olimpia férfi vízilabdatornáján, miután a helyosztón 8-7-re megverte Kínát.

Peking 2008, vízilabda: a horvátok 16 gólt dobtak a házigazdáknak 2008. augusztus 18. 11:54 A pekingi olimpia férfi vízilabda-tornáján a horvát válogatott utolsó mérkőzésén kiütéses győzelmet aratott Kína felett hétfőn, ezzel megszerezte a második helyet a B csoportban és a montenegrói együttessel vívhat az elődöntőbe jutásért.

Peking 2008, férfi vízilabda: Szerbiának nem okozott gondot Kína 2008. augusztus 16. 13:33 Szerbia a papírformának megfelelően biztosan, tíz góllal verte Kínát a pekingi olimpiai férfi vízilabda tornájának negyedik fordulójában.

Peking 2008, férfi vízilabda: csúfos kínai vereség az olaszoktól 2008. augusztus 14. 12:12 Olaszország kiütötte Kínát a pekingi olimpia férfi vízilabda tornájának harmadik fordulójában. A rutinosabb, ellenfelénél jobb erőkből álló európai gárda tizenkét gólos különbséggel verte a házigazdákat.

Peking 2008, férfi vízilabda: horvát és amerikai siker kezdésnek 2008. augusztus 10. 12:21 A pekingi olimpia férfi vízilabda tornájának B csoportjában a világbajnoki címvédő horvát, valamint az amerikai válogatott is győzelemmel mutatkozott be. Előbbiek négy góllal verték a nem is olyan régen még sportági meghatározónak számító olaszokat, míg a tengerentúliak a házigazdákat verték, szintén négy találattal.